Sakatlanan futbolcudan üzen haber

Nuri Fatih Aydın’ın 5-1 galip gelinen Gaziantep FK ile yapılan hazırlık maçında sakatlandığı ve yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Sakatlanan futbolcudan üzen haber

Malatya Yeni Ses

Yeni Malatyaspor’un Ocak 2018’de takıma aldığı, ancak sürekli kiralık olarak verdiği Nuri Fatih Aydın’ın 5-1 galip gelinen Gaziantep FK ile yapılan hazırlık maçında sakatlandığı ve yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

 

Yeni Malatyaspor, Bolu kampında Gaziantep FK ile yaptığı hazırlık maçını 5-1 kazandı. Maçta sakatlanan Nuri Fatih Aydın’ın son durumu hakkında kulübün sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.

 

Yeni Malatyaspor’dan yapılan açıklama da, “Gaziantep FK maçında sakatlanan oyuncumuz Nuri Fatih Aydın’ın yapılan ilk muayene ve tetkiklerinde ön çapraz bağlarının koptuğu tespit edilmiştir. Futbolcumuzun 6-8 ay sahalardan uzak kalması öngörülmektedir. Oyuncumuza geçmiş olsun

 

Nuri Fatih Aydın son olarak Sakaryaspor’a kiralık olarak verilmiş ve Haziran ayında yeniden takıma gelmişti. 26 yaşındaki Futbolcu Sakaryaspor’dan önce ise Sarıyor ve Kastamonu 1966’da kiralık olarak oynamıştı.

 

 Nuri Fatih Aydın, Süper Lig tarihinde bir karşılaşmada görev alan en genç futbolcu konumunda bulunuyor.

www.malatyayenises.com