SON DAKİKA

Emniyet Müdürü Dağdeviren kitaplarını imzaladı

Emniyet Müdürü Dağdeviren kitaplarını imzaladı
A- A+

Emniyet Müdürü Dağdeviren kitaplarını imzaladı

Şimdiye kadar yayınlanmış olan 3 kitabı ve yüzlerce şiiri bulunan, bazı şiirleri bestelenerek seslendirilen Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza gününe katılarak kitaplarını imzaladı.

Malatya Valiliği ile Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, organizasyonunu ise Kültür A.Ş.’nin yaptığı, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı devam ediyor.

“Düşünce”, “Yeter ki Yalan Sevme” ve “Dareyn” isimli yayınlanmış üç şiir kitabı bulunan Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda düzenlenen imza günü ve söyleşiye katıldı.

Kitapseverlerin şiir ve yazma konusundaki sorularını yanıtlayan Emniyet Müdürü Dağdeviren, kitaplarını imzalayarak vatandaşlarla sohbet etti.

Dağdeviren’in bazı şiirleri bestelenerek seslendirildi.

MALATYA GÜNDEMİNİN VİDEO HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ...

Şimdiye kadar yayınlanmış olan 3 kitabı ve yüzlerce şiiri bulunan, bazı şiirleri bestelenerek seslendirilen Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza gününe katılarak kitaplarını imzaladı. Şimdiye kadar yayınlanmış olan 3 kitabı ve yüzlerce şiiri bulunan, bazı şiirleri bestelenerek seslendirilen Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza gününe katılarak kitaplarını imzaladı. Şimdiye kadar yayınlanmış olan 3 kitabı ve yüzlerce şiiri bulunan, bazı şiirleri bestelenerek seslendirilen Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza gününe katılarak kitaplarını imzaladı. Şimdiye kadar yayınlanmış olan 3 kitabı ve yüzlerce şiiri bulunan, bazı şiirleri bestelenerek seslendirilen Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 9. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza gününe katılarak kitaplarını imzaladı.

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.