SON DAKİKA

AK Parti Teşkilatları Bile Unutmuş... Sadece Ölmeztoprak Hatırlattı

AK Parti'nin ilk defa iktidara gelişinin yıldönümünde Malatya'da sadece AK Parti'den Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak açıklama yayınladı.

AK Parti Teşkilatları Bile Unutmuş... Sadece Ölmeztoprak Hatırlattı
A- A+

AK Parti’mizin iktidara gelişinin yıldönümü olan 3 Kasım tarihinde sadece Malatya'da bir basın açıklaması yapıldı. Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak yayınladığı mesajla AK Parti'nin ilk def aiktidara gelişinin yıldönümü hatırlatılırken, partinin teşkiyatlarından bir açıklama yapılmadı. 

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak AK Parti’nin iktidara gelişinin yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda:

“3 Kasım Türkiye siyaseti için bir milattır. AK Parti’mizin iktidara gelişinin yıldönümü olan 3 Kasım, iktidarının 21. Yılında yüzyıllık projelere imza atan partimiz için hizmet siyasetinin başlangıç tarihi olmuştur.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın "Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak." sözü ile açmış olduğu bu kutlu hizmet yolunda olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler 21 yılda yüzyıllık projeleri, Türkiye’nin yeni yüzyılında taçlandıracak çalışmalar ile bu yola devam edeceğiz. Eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye, hukuktan ulaşıma, akla gelebilecek her alanda 21 yılda asırlık hizmetlere imza atıldı. 21 yılda Malatya’mıza yapılan hizmetler ile hemşehrilerimizin güvenini kazanan AK Parti’miz 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimlerde bu güveni tüm Dünya’ya göstermiştir.

6 Şubat depremleri sonrasında da kıymetli hemşehrilerimiz bu haklı güven ve teveccühü şehrimizin tekrar ihyası yolunda görmüş ve görmeye devam ediyorlar. Yaşanan deprem sonrası büyük yıkımların olduğu Malatya’mızda aynı zamanda çok hızlı bir yapım süreci devam ediyor. Hemşehrilerimizi kış şartlarında en iyi şartlara kavuşturmak hiçbir mağduriyete yol açmamak için mahalle mahalle geziyor, özellikle kırsalda ve kent merkezinde yaşanan sorunlara acil çözümler getirmek için gayret gösteriyoruz. Çünkü biz bu ülke için, aziz milletimiz için, şehrimiz için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. ‘Davası Türkiye olanın, derdi de milletine hizmet etmek olur.’ diyerek çıktığımız bu yolda yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimizi tekrar imar, inşa ve ihya edecek çok daha iyi konumlara getireceğiz. Bu gayret ve çabayı tüm hemşehrilerimiz yakından görüyor ve görmeye devam edecekler.

Şeyh Edebali’nin de söylemiş olduğu gibi ‘İnsani yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı ile çıktığımız bu yolda tüm zor zamanlarımızda aziz milletimizi yanımızda buluyoruz. Hemşherilerimizden güç alıyoruz, onların hayır duaları ile aşılmaz denilen yolları aşıyor, geçilmez denilen dereleri geçiyoruz, mücadelemizi hak yolunda veriyoruz. İktidara geldiği günden bu yana aziz milletimizin emanetinin hakkını vermek gayretinde olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve davası memleket olan yol arkadaşları, bizler bu mücadeleyi yine milletimizin, hemşehrilerimizin destekleri ile sürdüreceğiz.

Bu anlamda bir kez daha gece-gündüz demeden her alanda çalışarak milletimize, hemşehrilerimize sunulan hizmetleri Türkiye Yüzyılı şiarıyla yeni bir safhaya taşıyan AK Partimizin tek başına iktidara gelişinin 21. yıl dönümü kutluyorum.” ifadelerini kaydetti.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar