SON DAKİKA

Birlikte kazanacak, birlikte yöneteceğiz

Birlikte kazanacak, birlikte yöneteceğiz
A- A+

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı Sedat Alataş, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bir çok sıkıntının olduğuna işaret ederek, “Yerel yönetim olarak Yeşilyurt’ta esnafımızla vatandaşlarımızla projelerimizle birlikte yönetmeye geliyoruz” dedi.

Alataş, vatandaşlardan 31 Mart Pazar günü oylarını BBP için kullanmalarını isteyerek, “İmar para cezalarının iptali yönünde gerekli yasal düzenlemeleri sağladıktan sonra, Bostanbaşı ve Yakınca mahallelerinde yıkılan yapıların yerine, yerinde dönüşüm kapsamında tekrar yapılacak konutlar için hiçbir vatandaşımızın açıkta kalmayacağı imar planı düzenlemelerini acilen hayata geçireceğiz.” dedi.

Çevre Temizlik ve bina vergisinin depremzede vatandaşlarımızdan süreli olarak alınmaması için gerekli çalışmaları yapacaklarını billdiren Alataş, “Mahalle meydanları projesini mutlaka hayata geçireceğiz. Kırsal mahallerimizde köy ve yerleşik alan sınırlarının genişletilmesi ile planlı yapılaşmanın yapılması konusunda gereken yapılacaktır. Akabinde hayvan barınağı rehabilitasyon projesi de ivedi bir şekilde hayata geçireceğiz.” İfadelerini kullandı. 

BBP’nin milleti hiçbir zaman yanıltmadığını ve sürekli milli iradeden yana olduğunu belirten Sedat Alataş, “Siyasetimizi aziz milletimizin geçmişini, bugününü, yarınını gözeten ve muhafaza eden bir şuurla yapmaktayız. Unutturmamamız gerekenler için birlikteyiz. Birlikten aldığımız güç ile 31 Mart 2024 seçimlerinde de birlikte kazanacak, birlikte yöneteceğiz. Temiz, şeffaf ve ilkeli belediyecilik kriterleri ile yerelden ulusala kalkınma modelini hayata geçirecek günümüz dünyasının taleplerini geleceğin şehirleri vizyonu ile karşılayacağız.” şeklinde konuştu.

BÜLTEN 

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar