SON DAKİKA

Bu kenti en kısa sürede ayağa kaldıracağız

Bu kenti en kısa sürede ayağa  kaldıracağız
A- A+

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, “Biz belediyeyi  alır almaz  hizmete  başlayacağız ve  bu  kenti  en  kısa  sürede ayağa  kaldıracağız” dedi.


Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, “Yaklaşık 1.5 aydır aktif  olarak  milletimizin , esnafımızın  talep  ve  isteklerini  dinleyerek, sorunlarını  not aldık. Yeşilyurt'un ve Malatya'nın sorunları  uzun  vadede  çözülemeyecek  sorunlar değil. Ben  ve ekibim öncesinden  hazırladığımız  projelerle,  milletimizin ve esnafımızın istekleri doğrultusundaki  not aldığımız taleplerle kentimizi Allah'ın izni ile  kısa  zamanda ayağa  kaldırırız.” şeklinde konuştu. 

Murat Arslan, “Mevcut iktidarın  belediye başkan adayları oy  uğruna, ‘Eğer  hizmet  bekliyorsanız  bizim  partimiz  iktidarda ancak  biz  belediyeyi  kazanırsak  size  hizmet  gelir’  diyerek millete aba altından sopa  gösterip  doğrudan  tehdit ediyorlar. Boşuna  milletimizi, esnafımızı  tehdit etmesinler.  Siz  kazansanız da  kaybetseniz de bu  millete  hizmet  gelmesini  başta  kanunen kimse engelleyemez. Çünkü devletimiz  her bir  vatandaşımız  için  belediyelere  hizmet etsinler diye  para  ödüyor bir  bütçe  ayırıyor. Bu nedenle vatandaşın ana sütü gibi helal hakkını kimse  kesemez ve  gasp edemez. Bunun  için  vatandaşımızın ve esnafımızın  içi rahat  olsun. Biz belediyeyi  alır almaz  hizmete  başlayacağız ve  bu  kenti  en  kısa  sürede ayağa  kaldıracağız.” dedi.

BÜLTEN

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar