SON DAKİKA

Çok ciddi mücadeleler veriyoruz

Çok ciddi mücadeleler veriyoruz
A- A+

İYİ Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Göçmez, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Dr. Yüksek Mühendis Ali Helvacı ve İYİ Parti Kadın Politikalarından Sorumlu Malatya İl Başkan Yardımcısı Gülten Turfanda, kadın kolları teşkilatınca düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Buluşmasına katıldı.

İYİ Parti Kadın Politikalarından Sorumlu Malatya İl Başkan Yardımcısı Gülten Turfanda parti üyesi kadınlara Genel Başkan Meral Akşener’in selamlarını ileterek “İnşallah bundan sonrada vatanımız için milletimiz için yararlı işler yapmaya devam edeceğiz. Hepimizin kadınlar günü kutlu olsun.” dedi.

İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Ali Helvacı kadınların toplum yaşamında ki önemine değinerek “İnsanların hayatı, evi, geleceği, yaşantısı kadının elindedir gücündedir. Bunu bilmiyorsak bu hayatta o ailede rahat yoktur huzur yoktur.” dedi.

Etkinliğe katılan İYİ Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Süheyla Kurnaz ise İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi kadın politikacıların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başarı dileklerinde bulundu.

İYİ Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Göçmez Genel Başkan Meral Akşener öncülüğünde tüm partili kadın üyelerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak,  “Çok zor zamanlarda çok ciddi mücadeleler veriyoruz. Aslında bu günlerde önemli hatıralar biriktiriyoruz. Vakti geldiğinde iktidar olduğumuzda, iyi yerlere geldiğimizde dönüp bugünlere baktığımızda belki bu salonlara sığmayacağız. Bugün çok kıymetli Allah bize bugünleri unutturmamayı da nasip etsin.” dedi.

İYİ Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Göçmez’in pasta kesim töreni öncesinde kadın üyelerle birlikte selfi çekmesinin ardından pasta kesimi yapıldı.

-“SEÇİLDİĞİMDE ROL MODEL BİR BAŞKAN OLACAĞIM”

İYİ Parti teşkilat üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Yeşiltepe mahallesinde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Dr. Yüksek Mühendis Ali Helvacı Yeşiltepe Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek İYİ Belediyecilik politikalarını ve deprem sonrası yeniden dönüşüm projelerini anlattıktan sonra Yeşiltepe ve civar mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Şahin ile bölge muhtarlarından mahallerde yaşanan sorunları dinleyen İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Eski Bayındırlık ve İskân Bakanlığı Müsteşarı Dr. Yüksek Mühendis Ali Helvacı özellikle deprem sonrası yaşanan mağduriyetlere karşı çözümlerini aktararak,  “Zaten ben bir dönem belediye başkanı olacağım ikinci dönem bana ihtiyaç olmayacak. Ben çünkü herkese rol model bir belediye başkanı olacağım. Herkesi eğiteceğim. Herkese işi öğreteceğim. Herkesi yetiştireceğim. Gittiğim zamanda Allah razı olsun denilip gideceğim.” dedi.

  • BÜLTEN

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar