SON DAKİKA

"Cumhuriyetimiz bugün dünden, yarında bugünden daha güçlü"

A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nun

 

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu'nun Cumhuriyetimizin 100.yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı şu şekilde; "Türkiye Cumhuriyetimizin 100 yıldönümünü, bugün dünden daha güçlü, yarın da bugünden daha güçlü olacak şekilde kutluyoruz. 
Tarihin hiçbir döneminde savaşlar, kıtlıklar, işgaller, ayak oyunları, karanlık senaryolar milletimizin önünü kesememiş, özgürlüğünden koparamamıştır.
Türk milleti 29 Ekim 1923 tarihinde, kutlu mazisinin en önemli stratejik silkinişlerinden birini gerçekleştirmiş, içteki ve dıştaki art niyetli odaklara asla fırsat vermeyeceğini azim ve ahlakıyla ortaya koymuştur
MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ni ifade ettiği gibi, ‘Tarihimizin derinliklerinden süzülüp bugünlere ulaşan milli emanetler asla zedeletilmeyecek, hiçbir zaman da zaafa uğratılmayacaktır.’ 
Türk milletinin varlığını ve haysiyetini koruma esaslarının belirlenip ilan edildiği Cumhuriyet’in sonsuza kadar var olması her vatan evladının ahlaki sorumluluğu ve milli ödevidir.
Sınırsız Bağlılık, Vazgeçilmez Yemin, Hiç Bitmeyecek Azimle Büyük Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. Yıldönümü Kutlu Olsun.
Türk milletinin Cumhuriyet Bayram’ını gönülden kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kurucu kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve büyük ceddimizi rahmet ve minnetle anıyorum."

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar