SON DAKİKA

"Derdimiz, gayemiz ülkemizi kalkındırmak"

A- A+

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programı İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Programa Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman, İl Başkanı Mustafa Canbay, İl Müfettişi Mehmet Asiltürk ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Mustafa Canbay: “Ramazan-ı Şerif’in bereket ve kardeşlik ikliminin ardından tüm olumsuzluklara rağmen bayrama ulaşmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Nasıl ki bayramlarda kardeşlik, birliktelik ve sevinç iklimi varsa; kardeşlik, birliktelik ve sevinç ikliminin olduğu günler de aynen bayram günleri gibidir. Bugün ülkemiz ve islam âlemi olarak yaşadığımız tüm zorlukları, en yakın zamanda el birliğiyle aşacağımıza ve insanca yaşamı kuracağımız günlere kavuşacağımıza yürekten inanıyorum. Bizler saadet partisi olarak yaşanabilir bir Türkiye hedefine kilitlenmiş bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yaşanabilir bir Türkiye hedefi ülkemizin bugün içinde bulunduğu şartları gördüğümüzde önemini ve değerini yürekten hissettiğimiz ve Erbakan Hocamızdan bizlere kalan çok ulvi bir gayedir. İşçisiyle, esnafıyla, memuruyla, emeklisiyle, kadınıyla, genciyle bayramlara daha mutlu girebilmenin, gelecek kaygısını silip atmanın ve özgür düşüncenin sağlanmasının temel şartı işte bu hedefi gerçekleştirmekten geçmektedir. Saadet Partisi diğer siyasi partilerden farklı olarak aynı zamanda Önce Ahlak ve Maneviyat sancağını da taşımaktadır. Bu ilke gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışmanın sorumluluğunu üzerimize yüklemektedir. Çocuklarımıza, gençlerimize hem madden hem de manen kalkınmış bir ülke bırakmanın onurlu mücadelesini vermekteyiz. Derdimiz, gayemiz ülkemizi kalkındırmak, insanımızı insanca yaşam standartları ile buluşturmaktır. Bir kez daha ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ederken, özgür Kudüs’ün ve özgür Filistin’in kurulduğu, islam dünyasının acılarının dindiği ve islam birliğinin kurularak tüm yeryüzüne adalet ve barışın hâkim olduğu günleri rabbimden niyaz ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, hayırlı bayramlar diliyorum." dedi.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

 

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programı İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programı İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar