SON DAKİKA

Doğanşehir Belediye Başkanı’ndan Gürkan’a hizmet teşekkürü

A- A+

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Fındık Mahallesi’ne yapılan altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Doğanşehir İlçesi’ne alt ve üstyapı noktasında çok ciddi yatırımlar yaptığını belirterek, “Başkanımız söz verdi ve sözünü tuttu. Doğanşehir halkı olarak kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 2022 yatırım programında olan bölgelerde çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Doğanşehir İlçesi’ne bağlı Fındık Mahallesi’nde içme suyu ve kanalizasyon altyapı çalışması gerçekleştiriliyor. Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, MASKİ Genel Müdürlüğü Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Süleyman Şahin ve Fındık Mahalle Muhtarı Diler Yıldırım çalışmaları yerinde incelediler.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçeye yapılan yatırımlardan dolayı memnun olduklarını kaydederek, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan, Fındık Mahallemize yapmış olduğu ziyarette mahallemizin içme suyu ve kanalizasyon problemini çözeceğini söyledi. MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Mert ve ekibi çalışmaları başlattılar. Fındık mahallemizin içme suyu ve kanalizasyon problemini çözmek için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan geldiğinden beri ilçemize çok büyük hizmetler vermiş, alt yapıdan tutunda üst yapıya kadar, kanalizasyondan içme suyuna kadar, yollara kadar, mahallenin grup yolları ile birlikte sokak yollarına kadar asfaltlama çalışmaları, su depoları, içme suyu isale hatları yapılması konusunda ilçemize çok ciddi destekler verilmiştir. Bu konuda vermiş olduğu desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’a özellikle ilçem adına teşekkür ediyorum. ‘Kanalizasyon problemi olan içme suyu problemi olan hiçbir köyümüz hiçbir mahallemiz kalmayacak’ demişti ve aynen bu doğrultuda ekipler tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor.  Bu çalışmalardan dolayı tüm ekibine MASKİ çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu hizmetinde Doğanşehir ve Fındık Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

 

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Fındık Mahallesi’ne yapılan altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Doğanşehir İlçesi’ne alt ve üstyapı noktasında çok ciddi yatırımlar yaptığını belirterek, “Başkanımız söz verdi ve sözünü tuttu. Doğanşehir halkı olarak kendisine teşekkür ediyorum” dedi. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Fındık Mahallesi’ne yapılan altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Doğanşehir İlçesi’ne alt ve üstyapı noktasında çok ciddi yatırımlar yaptığını belirterek, “Başkanımız söz verdi ve sözünü tuttu. Doğanşehir halkı olarak kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar