SON DAKİKA

Fendoğlu, “MHP sahaya hakim, milletinin hizmetinde olan tek teşkilattır”

Fendoğlu, “MHP sahaya hakim, milletinin hizmetinde olan tek teşkilattır”
A- A+

MHP Malatya Milletvekili ve Adayı Mehmet Fendoğlu, “Malatya’yı karış karış geziyoruz. 75 gündür , deprem dolayısıyla buradayız.  Teşkilatlarımızla birlikte MHP İl Başkanımız ve Ülkü Ocakları Başkanımız, ilçe başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz sahaya hakim” dedi. 


MHP’deki bayramlaşma törenin de; MHP Malatya Milletvekili ve Adayı Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Gökhan Gök, Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, MHP Malatya Milletvekili Adayları Ömer Ekici, Mesut Samanlı, Selma Çiçek, Muhsin Yiğit ve Uğur Sevim, MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz,  MHP Battalgazi ilçe Başkanı İlhan İlhan, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre, Kamu-Sen İl Temsilcisi Fevzi Şahin, ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri, STK başkanları, vatandaşlar bayramlaşma töreninde hazır bulundu. 


MHP İl Başkanı Gökhan Gök, “Seçimlere yalnız değil, yanımda arkadaşlarımla birlikte giriyorum., diyerek bize bu sözü verip, bu sözüyle birlikte adım adım ilerleyen Milletvekilimiz Mehmet Fendoğlu’na teşekkür ediyorum. Tüm teşkilatlarımızla birlikte, tüm milletvekili adaylarımızla birlikte MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefi yakalamak için var gücümüzle çalışıyoruz.  Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefi yakalamak için seçimde sandıklar açılanana kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.
MHP Malatya Milletvekili ve Adayı Mehmet Fendoğlu, MHP’nin tüm adalarını Malatya’yı temsil etmeye bilgi ve birikime sahip olduğunu ifade ederek,  “Buruk olarak kutladığımız bir bayram geçirdik. Yine buruk olarak gideceğimiz bir genel seçim yapacağız. Her ne kadar buruk olsa da memleket meselesi olunca bizim için her şey biter.  Çünkü; 14 Mayıs’ta bir Kurtuluş Savaşı düşünün, ikinci cihan harbinin üçüncüsünü düşünün, öyle bir genel seçime gidiyoruz. Bu genel seçimde de bizim adayımız belli, kararımız net. Cumhurbaşkanlığında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, yüzde 50’inni üzerinde bir oyla, o makama yerleştirip Türkiye’deki devamlılığı ve istikrarı sağlamak  mecburiyetindeyiz,  geçmişte yapılan tüm kazanımların kaybedilmemesi adına. Milletvekilliği seçiminde özellikle altını çizerek vurguluyorum; sayılarımızın çoğalması, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde güçlü bir Milliyetçi Hareketin olması,  yine Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sıkı sıkı tembihlediği gibi ‘Oturduğum yer bugünkü yerimiz değil, solumda davaya ihanet edenler, sağımda vatana ihanet edenlerin arasında oturmak istemiyorum’ diyen Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin sözünü yerde bırakmayacağız. Malatya’yı karış karış geziyoruz. 75 gündür , deprem dolayısıyla buradayız.  Teşkilatlarımızla birlikte MHP İl Başkanımız ve Ülkü Ocakları Başkanımız, ilçe başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz sahaya hakim, vatandaşın hizmetinde olan başka da bir teşkilat yoktur. Bizimkisi yürekten memleket meselesi. Malatya’nın sorunlarını da kaldırabilecek olan milletvekili adayları da yine MHP’dedir. Hepside Malatyalı, hepside Malatya’yı bilen arkadaşlarınız. Kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakıp, genel başkanımızın altına imzayı attığı listeyi elbirliği ile çoğunlukla birlikte genel başkanımızın eline öpmeye gönderecekmisiniz? Bütün çalışmalarınız bu yönde. Her yerde taahhütte bulundum; anlım ak, başım dik, hiç kimse benim şahsımda partime vuramaz. Bu şekilde bütün arkadaşlarımızla birlikte aynı karaktere sahip insanlar. “ dedi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar