SON DAKİKA

“Güzel bir birliktelikle iktidara yürüyoruz”

“Güzel bir birliktelikle iktidara yürüyoruz”
A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Adayı Enver Kiraz, Türkiye’de farklı seslerin bir araya gelerek güzel bir birliktelik oluşturduğunu ifade ederek, bu birlikteliğin emin adımlarla iktidara yürüdüğünü söyledi.

Kiraz, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Malatya’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kiraz, daha sonra Akçadağ ilçesini de ziyaret etti.

“ÜLKENİN GELECEĞİ VE YARINLARI İÇİN BİR BİRLİKTELİK OLUŞTU”
Akçadağ’da vatandaşlarla bir araya gelen ve 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için destek isteyen Kiraz, “Tabii bir birliktelik kuruldu. Bir masa oluştu. Bu masa cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekliyor. Bu birliktelik gerçekten ülkenin geleceği, yarınları, çocuklarımız için kuruldu. Tamamen demokrasi, kardeşlik ve huzur için oluşturulan bir birliktelik” dedi.

“SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ”
Kiraz, Malatya’nın ve ülkenin önemli sorunlar yaşadığına dikkat çekerek, şunları söyledi:
“Ülkemiz önemli sorunlar yumağıyla boğuşuyor. Zor bir dönemden geçiyor. Bir hafta sonra sandıklar gelecek. Türkiye’de oluşan bu birlikteliğe sizlerde tabanda birleşip destek ve katkı verirseniz her sorunla ilgili çözüm önerilerimiz mevcut. Bu birliktelik sadece seçim için oluşmadı. Türkiye’nin bütün sorunlarının çözümünü masaya yatırdık. Bu birliktelik aylarca çalıştı. Bu birliktelik Türkiye’nin kanayan yaralarına merhem olmak, bütün sorunlarına çözüm sunmak için aylarca mücadele verdi. Bu doğrultuda ülkemizdeki bütün sorunların çözümü bizde mevcut. 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu’na 13’üncü cumhurbaşkanı olma yetkisini verirseniz ve meclis çoğunluğunu da Millet İttifakı’nda oluşturursanız, burada birleşirseniz bütün sorunların çözümünü Akçadağ’a, Malatya’ya ve Türkiye’ye sunacağız. Bu sorunların çözümleri üzerinde çalışıldı ve üzerinde uzlaşıldı” diye konuştu.

“PARTİLERİN LİSTELERİNDE SİZE BENDEN DAHA YAKIN BİR ADAY YOK”
“Her zaman Malatya’nın birlik ve beraberliğinden yana oldum” diyen Kiraz, şunları söyledi:
“Her zaman Malatya’nın birlik ve beraberliğini oluşturmaya çalıştım. Bunlar çok önemli her zaman manevi değerlerimize sahip çıkmamız ve Malatya’yı birleştirmemiz gerekiyor. Malatya’da hiç kimseyi ayırmamalıyız. Göreve geldiğimizde bütün Malatya’ya hizmet etmemiz gerekiyor. Aday listelerine bakın ve elinizi vicdanınıza koyun, size benden daha yakın olan hiç kimse o listelerde yok. Size en yakın aday emin olun benim. Mecliste de Malatya’nın birlik ve beraberliğine katkı sunarak, hemşerilerimizin emrinde oluruz.”

“İKTİDARA YÜRÜYORUZ”
14 Mayıs seçimlerinin önemine de dikkat çeken Kiraz, “Uzun bir süredir iktidar hasreti yaşıyoruz ve bu seçimde bu hasreti son bulduracağız. Türkiye’de bir birliktelik oluştu ve farklı sesler bir araya geldi. Demokrasi, insan hakları, özgürlükler, bu ülkenin barış ve kardeşliği için bir araya geldi. Güzel bir birliktelik kuruldu ve bu güzel birliktelikle iktidara doğru yürüyoruz” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar