SON DAKİKA

Kadrolarımız artık Malatya halkından görev bekliyor

Kadrolarımız artık Malatya halkından görev bekliyor
A- A+

CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı  Ali Karakuş seçim çalışmalarına Mehmet Buyruk Caddesi, Kutanlar Derneği ve  Çöşnük Yeşilçam civarında devam etti.

2014 Yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanan Karakuş herkesin gönlüne dokunmaya devam edeceğiz dedi. Karakuş, “Belediyenin tarım araç ve makine parkı zenginleştirilecek, çiftçilerin ihtiyaçları karşılanacak. Kooperatif hizmet birimleri aracılığıyla ilaçlama, gübreleme ve bakımlarını uzmanlarımızla yapacağız. Belediyemiz tarafından soğuk hava depoları yapılacak. Çiftçimize organik gübre, ücretsiz tohum ve meyve fidesi vereceğiz. Hal’de kurulacak standlar ile gece sıcak çorba ve çay ikram edeceğiz. Malatya’nın  yöresel ürünleri için Coğrafi işaretleme ile patentleyeceğiz. “ dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlardan ve esnaflardan olumlu not almaya devam eden CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, “Zor durumdaki vatandaşlarımıza belirli süre için, belediyenin imkanları dahilinde kira desteği vereceğiz. Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nin yanında birbiri ile entegre halinde Engeli Yaşam Evi’nde, engelli vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayarak konaklayabilecekleri bir yaşam alanı oluşturacağız. 65 yaş ve üstü yurttaşlarımız için Yaşam Köyü oluşturacağız. Sokak hayvanlarımız için tam donanımlı hayvan barınakları, bazı ilçelerde hayvan mezarlıkları, her ilçeye eğitim ve oyun parkları yapacağız Kamu çalışanlarına sosyal tesis yaparak, muhtarlarımızın faturalarına destek olacağız.” İfadelerine yer verdi.

Belediyelerin siyaset değil hizmet üretmesi gereken kurumlar olduğuna vurgu yapan Ali Karakuş, “Hiçbir belediye çalışanı siyasi görüşünden dolayı işten çıkarılmayacak. Çünkü biz birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz, birlikte kazanacağız" dedi.

Seçim gezisinde esnaf ve dernek konuşmasında, “Türkiye’nin en güzel kenti Malatya’yı tekrar ayağa kaldıracağız. “İşimiz gücümüz Türkiye”, “Gücümüzü milletinizden güvenimizi yaptığımız işten alıyoruz” sloganı ile Kadrolarımız artık Malatya halkından görev bekliyor.” İfadelerini kullandı.

- BÜLTEN
 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar