SON DAKİKA

Kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere jandarma desteği

A- A+

Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı.

İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yaz Spor Kampı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Ama Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İnönü Üniversitesi Su Sporları Merkezinde öğrenciler kano ve kürek eğitimi aldılar.

Malatya İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı kale İlçe Jandarma Bot Tim Komutanlığınca baraj gölünde güvenlik önlemi alınarak, öğrencilerin rahat bir şekilde spor yapmaları sağlandı. Jandarma personeli öğrencilerle birlikte kano kullandı.

Malatya İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Altın’da kampı ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya gelip sohbet etti.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı. Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü’nde kano ve kürek eğitimi alan öğrencilere Jandarma Bot Tim Komutanlığınca güvenlik desteği sağlandı.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar