SON DAKİKA

"Kimlerle nasıl mücadele ettiğine hepimiz şahidiz"

A- A+

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ramazan Özcan ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri Kaynarca Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için önemini anlattılar.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ile AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Salih Tav’ında katıldığı Mahalle Toplantısına mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. 

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı, “Çok zor günlerden geçiyoruz, tüm mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Devletimizin imkanları, hükümetimizin destekleri ve sizlerin dualarıyla bu sıkıntılı dönemi atlatacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar asla yalnız bırakmayan Malatya’lı hemşehrilerimizin destekleriyle 14 Mayıs’ı büyük bir zaferle tamamlayacağız.” şeklinde konuştu.

AK Parti’ye gösterdikleri ilgiden dolayı Kaynarca Mahalle sakinlerine teşekkürlerini sunan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ramazan Özcan, “Son yıllarda çok büyük acılarla karşı karşıya kaldık. Dünyayı kasıp kavuran pandemi döneminin ardından sel felaketleri ve dünyada eşi benzeri görülmemiş asrın felaketi olan çok büyük bir deprem felaketi yaşadık. Öncelikle Rabbimize sığınacağız ve bu zorlu günleri hep birlikte el ele verip atlatacağız. Umutlu olacağız, sırt sırta vereceğiz,kenetleneceğiz ve hep birlikte geleceğe daha umutla bakacağız. 21 yıllık AK Parti döneminde Türkiye çok büyük hizmetlere kavuştu, büyük bir dönüşüm yaşadı. Hayal bile edemediğimiz, bu yatırımda hayata geçermi dediğimiz çok sayıda dev proje bu dönemde hayata geçti.Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti kadroları bunu başardı.Milletimiz şuna inanıyor; Yaparsa yine AK Parti yapar, yaparsa yine Recep Tayyip Erdoğan yapar.” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar , "Sizler her zaman AK Partiye büyük oranda destek verdiniz, bizlerde bu destekleri karşılıksız bırakmamak için Kaynarca’yı daha güzel hale getirmek için ciddi yatırımlarda bulunduk.14 Mayıs seçimleri ise ülkemizin geleceği için çok büyük önem taşıyor. 21 yıl önce AK Parti’yi kuran, bu dönem süre zarfında gerek Başbakanlığı gerekse de büyük bir başarıyla yürüttüğü Cumhurbaşkanlığı döneminde çok büyük eserlerin ve yatırımlarına altına imza atarak ülkemizi çağ atlatan Sayın Cumhurbaşkanımızın bu ülke için neler yaptığına, kimlerle nasıl mücadele ettiğine hepimiz şahidiz. Ulaşım, iletişim, teknoloji, savunma sanayi, hastane, yollar ve hızlı trenlerle birlikte ülkemiz adeta çağ atladı. Malatya’ya da ayrı bir sevgisi olan, çok sayıda yatırımın kentimize kazandırılmasını sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımızın bu ilgisi, sandıklar da mutlaka karşılığını görecektir. Malatya’lılar yine Recep Tayyip Erdoğan diyecektir, bizler buna inanıyoruz.” diye konuştu.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar