SON DAKİKA

Mahrukatçılar Esnaf Odası’nın genel kurulunda Orhan Özbek güven tazeledi

A- A+

Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi.

Esnaf Odalarının 2022 yılı olağan genel kurul süreci kapsamında Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulu Esnaf Sarayı Ebubekir Zorlu Toplantı Salonu’nda yapıldı.

 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurula Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı Ali Evden ve çok sayıda oda bakanı da katıldı.

MALATYA'DA NELER OLUYOR?.. İŞTE O VİDEOLAR

Tek liste ile aday olan Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının mevcut başkanı Orhan Özbek, genel kurula katılan oda üyelerine teşekkür ederek, Oda yönetimi olarak herhangi bir ücret almadan görev yaptıklarını ifade ederek, “Oda üyelerimizin dün olduğu gibi bundan sonrada 7/24 saat emrindeyim. Genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Malatya’da ikinci odanın genel kurulunu gerçekleştirdiklerini belirten MESOB Başkanı Şevket Keskin, “kongrelerimizin böyle sakin geçmesi, esnafımızın birlik ve beraberlik içinde olması, hem devletine, hem milletine ve hem de esnafına bağlı olmaları ben gerçekten son derece mutlu etmektedir. Esnafımıza yakışır kongreler oluyor. Bundan sonrada kongrelerimiz böyle devam edecek.” dedi.

Orhan Özbek başkanlığındaki Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının yönetim kurulunda Ufuk Zorluer, Cengiz Şahin, Bekir Dirican, Oğuz Yaşar, Mahmut Geçit ve Hüseyin Suat Üzmez seçilirken, Denetim Kuruluna da İlker Kargın, Yüksel Mazmanoğlu ve Levent Değirmenci getirildi.

[caption id="attachment_3150" align="alignnone" width="850"]Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi. Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi.[/caption]

[caption id="attachment_3149" align="alignnone" width="914"]Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi. Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi.[/caption]

[caption id="attachment_3148" align="alignnone" width="914"]Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi. Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi.[/caption]

[caption id="attachment_3147" align="alignnone" width="866"]Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi. Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odasının genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek tek liste ile güven tazeledi.[/caption]

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar