Malatya 1. Posta Sanatı Yarışması düzenlendi 

Malatya 1. Posta Sanatı Yarışması düzenlendi 
A- A+

I. Posta Sanatı Yarışması düzenlendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından I. Posta Sanatı Yarışması ve Sergisi çalışması düzenlendi. Bu kapsamda “İnsanlık Medeniyetinin Başladığı Anadolu’yu Anayurt Yapan Destan Şehri Malatya ve Arslantepe" konulu I. Posta Sanatı yarışması başvuruları da başladı.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen bilgilere göre, “İnsanlık Medeniyetinin başladığı Anadolu’yu Anayurt yapan Destan Şehri Malatya ve Arslantepe" konulu Posta Sanatı yarışmasının; Malatya ve Arslantepe’nin tanıtımına katkı sağlamak, aynı zamanda sanatçılara destek olmak amacıyla düzenlendiği belirtildi.

Verilen bilgilere göre yarışmaya tüm sanatçı ve sanatçı adaylarının katılabileceği ifade edildi.

“İnsanlık Medeniyetinin Başladığı Anadolu’yu Anayurt Yapan Destan Şehri Malatya ve Arslantepe" konulu I. Posta Sanatı yarışması başvuruları da başladı.

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre yarışmacıların, eserlerini en geç 2 Eylül 2022 Cuma günü saat 16.30'a kadar şahsen teslim etmeleri ya da posta veya kargo ile göndermeleri gerektiği ifade edildi.

Başvuruların Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sanat Etkinlikleri Şube Müdürlüğü I. Posta Sanatı Yarışması Koyunoğlu Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 189 Yeşilyurt/ Malatya (Malatya Büyükşehir Belediye binası karşısı) adresine gönderilmesi gerektiği vurgulandı.

Düzenlenecek serginin ise 18-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi (MABESAM)  Fuaye alanında gerçekleştirileceği dile getirildi.

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.