SON DAKİKA

Malatya Vergi Daire Başkanlığına 2,5 yıl sonra asaleten atama

Malatya Vergi Daire Başkanlığına 2,5 yıl sonra asaleten atama
A- A+

Malatya Vergi Dairesi Başkanlığına yaklaşık 2.5 yıl sonra asaleten atama gerçekleştirilerek, yaklaşık 1 yıldır bu göreve vekaleten bakan Ahmet Balıkçı  atandı. 

Malatya Vergi Dairesi Başkanlığına yaklaşık 2.5 yıl sonra asaleten atama gerçekleştirildi. Buna göre; Eylül 2020 tarihinde dönemin Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz görevden alınarak  Gelir İdaresi Başkanlığı emrine verilmiş, yerine ise vekaleten vekaleten İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü Fatih Güleç getirilmişti. Fatih Güleç ise Şubat 2022’de merkeze çekilerek, yerine Adana Vergi Dairesi Grup Başkanlığında Grup Müdürü Ahmet Balıkçı atanmıştı. 

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre; Malatya Vergi Daire Başkanlığına Ahmet Balıkçı asaleten atandı. 

Malatya Vergi Daire Başkanı Yunus Poyraz ise yine Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Vergi Müfettişliğine atandı. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar