DOLAR 18,4465 0.15%
EURO 17,7988 -0.35%
ALTIN 972,43-0,05
BITCOIN 346512-0,97%
Malatya
18°

AÇIK

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret eden Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata, Türk Ocakları olarak ‘Nasıl fayda sağlarız’ amacıyla ziyarette bulunduklarını belirterek, “Türk Ocakları Yönetim Kurulunu başkanımızla buluşturmak için ziyarete geldik. Yaptığı çalışmaları değerlendirmek ve teşekkürlerimizi iletmek amacıyla geldik. Her zaman çalışanın yanında olduğumuzu, Malatya’daki sivil toplum kuruluşlarıyla, siyasi partilerle, en ücrada yaşayan insanlarla hemhal olması münasebetini hep birlikte gördüğümüz için, bunun bizim açımızdan daha nasıl faydalı olabiliriz noktasında başkanımıza bir ziyarette bulunduk. Bizim ailemizin bir ferdi olarak değerlendiriyoruz. İnşallah daha nice başkanlıklara, daha nice hayırlı görevlere gelir” dedi.

turk ocaklari

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türk Ocakları Başkanını ve yönetimini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Bizler belediye ve yerel yönetimler olarak şehrin paydaşları ile şehri yönetme azim ve kararlılığımız var. Buna da biz katılımcı belediyecilik ilkesi demişiz. Katılımcı belediyecilik ilkesi çerçevesi içeresinde paydaşlarımız olan sivil toplum örgütleri, meslek kuruluşları, düşünce ve fikir kuruluşları olsun bunların görüş ve önerileri bizim için çok anlamlı ve önemlidir. Bu anlamda da Türk Ocaklarının da görüş ve önerilerini çok önemli ve anlamlı buluyoruz. Türk Ocağı Cumhuriyet’imizden daha eski kamu yararına kurulmuş bir kuruluştur. 1912’de kurulmuş olan Türk Ocağı Cumhuriyet’imizin temel değerlerinin oluşturulmasında ve Milli Mücadelemizin başarıya ulaşmasında önemli görevler ifa etmiştir. Nadir Başkan Malatya’da uzun yıllardan beri bir fikir kuruluşu içerisinde görev almıştır. Bunu devam ettirilmesi ve bu düşünce platformu çerçevesi içerisinde böyle güzel ve nezih insanlar bir arada toplanmış, bu işi hep birlikte götürme çabası içerisindeler. Ben bu anlamda Nadir Başkanın şahsında tüm Türk Ocağı müdavimlerine ve gönül verenlerine tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler de şehrin değerlerine, kimliğine, hafızasına, belleğine uygun bir şekilde yönetme noktasında şehirdeki bütün grupların bir barış atmosferi içerisinde olması noktasında büyük gayret gösteriyoruz. Nadir Bey’le Türk Ocağı bu destek veren kuruluşların başında geliyor. Ben inanıyorum ki Malatya’daki bu güzellikler yarın Türkiye’ye örnek olacak. Malatya mazisine layık istikbale kavuşacaktır” şeklinde konuştu.

MALATYA’DA NELER VAR… İŞTE O VİDEOLAR

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
Web Tasarım

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.