SON DAKİKA

Malatyalılar Çantada Keklik Değil

Malatyalılar Çantada Keklik Değil
A- A+

CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, Battalgazi İlçesinin  değişim istediğini belirterek, “Malatya’da değişim sesleri her geçen gün daha da artıyor. Değişimin adı biz olacağız inşallah” dedi.

Karakuş, “Halkımızın destekleriyle değişimin adı Malatya’da CHP Olacak inşallah. Malatya  belediyecilikle buluştuğunda vatandaşımız hakkettiği hizmeti alacak. Memleketimiz kaderine terk edilmeyecek” dedi.

Karakuş “Hakkı gözeteni seçmekte siz değerli vatandaşımıza düşüyor” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “İşçisi, çiftçisi, memuru, emeklisi tüm vatandaşımız perişan. Halinden memnun olan yok denecek kadar az. Yarınlara umutla bakan neredeyse yok. Gençler perişan. Depremin ardından bir yıldan fazla süre geçti. Hala insanlarımız evsiz. Orta hasarlıların durumu muamma. Bazı mahallelerimizde daha bir kazma vurulmadı. Ben sizden bir şey istiyorum; Umudumuzu kaybetmeyelim. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla hiçbir zaman ayrımcılık yapmadan Malatya’yı ve Battalgazi’yi birlikte yöneteceğiz.”

Karakuş  “Sizi dinleyeni seçin” diyerek tüm Malatya ve Battalgazi’nin oylarına talip olduğunu dile getirdi.

Ali Karakuş, “Malatya’mızın duruşu belli. Malatya’mız hep dürüstten doğrudan yana tavır koymuştur. İnanıyoruz ki Malatya’mız bu dönemde güzel bir duruş sergileyecektir. Hiç kimse Malatya’yı çantada keklik görmesin. Ama şu anda dolma kalemin içindeki mürekkebe varlığını  borçlu olan insanların böyle bir söylemde bulunması kabul edilir değil. Malatyalı vatandaşlarımız buna cevabını verecektir. AK Partinin mevcut hükümetimizin gösterdiği adaylar  deprem zamanında Malatya’da değillerdi, Pandemi zamanında Malatya’da değillerdi, bir enkazın başında bir vatandaşa bir tas su ve çorba ikram etmiş insanlar değiller. Biz burada çadır ve konteynır ararken, bir tas çorbaya ve bir tas su ya muhtaçken biz bu adayları yanımızda görmedik. Ama şu anda Malatyalının karşısına aday çıkarılması hoş değildir.” İfadelerini kullandı.

CHP Battalgazi Belediye Başkanı Ali Karakuş, “Malatyalı hemşerilerime öncelikle selamlarımı iletiyorum. Emin olsunlar biz Malatya’yı kazandığımızda önceliğimiz deprem yaralarını saracağız. Kimsenin kafası karışmasın . Muhalefet partileri kazandığında hizmet gelmez mantalitesini herkesin kafasından silmesi gerekir. Bizler kazandığımızda inanın Malatya kazanacaktır. Hizmet bir memlekete aşık ve o memlekette hayatlarını idame ettirenlere yani işin ehli insanlara teslim edilmesi gerekir. Ve inanıyorum ki bu seçimde vatandaşlarımız seçim gezileri kapsamındaki teveccühü sandık tada gösterecektir.” şeklinde konuştu.

BÜLTEN

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar