SON DAKİKA

Malatya'nın ileri gittiğini bir yıl göstersinler ben bu işi bırakırım

Malatya'nın ileri gittiğini bir yıl göstersinler ben bu işi bırakırım
A- A+
Gezer: “Gelsinler televizyona çıkıp tartışalım”

Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer, ‘Malatya hep aynı partilere oy vermesi ile şu anda şaha kalkması gerekirdi’ diyerek “Malatya tepe üstü çakılmış bir şehir. Bunu aksini iddia eden kim varsa gelsin televizyonda bunu tartışalım” dedi.
Malatya’da Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer, iktidar ve ana muhalefet partisinin Malatya Büyükşehir Adaylarına çağrıda bulunarak ‘Canlı yayına çıkıp her şeyi müzakere edelim. Hodri meydan’ dedi.
Katıldığı bir televizyon programında konuşan Malatya Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer, Malatya’nın hep aynı partilere oy vermesi ile hizmet alamadığını belirterek, “Eğer aynı partiye oy vererek hizmet almış olsaydık Malatya şuan uçuyor olması lazımdı. Ama Malatya tepesi üstüne çakılmış bir şehir. Bunun aksini iddia eden kim varsa gelsin konuşalım Malatya’nın verilerini, rakamlarını. Eğer çok oy vermekle, sürekli iktidara yakın olmakla, sürekli aynı kişileri seçmekle, sürekli aynı kişileri döndürüp, dolaştırıp birilerini milletvekili, birilerini belediye başkanı yapmakla bir şey olsaydı Malatya şuan uçuyor olması gerekirdi. Bunun aksini iddia eden tüm muhataplarımı burada bunu müzakere etmeye çağırıyorum. Şehrin bu hale gelmesine yol açan iktidar partisi ile ana muhalefetin büyükşehir adayları gelsin desinler ki ‘Ya hoca tamam sen böyle diyorsun da bak Malatya şu yıl ileri de gitti’ Bana bir yıl Malatya'nın ileri gittiğini bir yıl göstersinler ben bu işi bırakırım. Bu kadar sorun varsa o zaman bizde başımızı elimizin arasına alıp düşünmemiz lazım. Bu şehrin düşmanı mıyız? Bu şehrin hep geriye gitmesini seyrediyoruz” diye konuştu.

  • BÜLTEN

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar