SON DAKİKA

Meğer ne çok şey değişmiş bu kentte…

A- A+

Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar... Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait. 15 yıl geçmiş. Ama çok şey değişmiş.

Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait.

Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar.

Çok değil, 15 yıl öncesinin görüntüleri.

Şu anda Sağlık İl Müdürlüğü olarak kullanılan bina o zamanki aslı gibi duruyor, üzerinde TEKEL Başmüdürlüğü tabelası bulunuyor.

İnönü Kapalı Çarşısı’nın Ziraat Bankası önündeki giriş kapısının üzerinde hem kayısı heykeli var, hem de üzerinde “Dünya Kayısı Başkenti Malatya” tabelası yer alıyor.

Görüntülerdeki en önemli detay Malatya Belediyesi Hizmet binasının yıkılmamış halinin olması. Belediye Hizmet Binasının yanı başındaki eski adıyla Emlak Kredi Bankası binası, sonradan Ziraat Bankasına dönüşen haliyle duruyor. Her iki binada şuanda yoktur.

Hükümet Meydanı’nın İnönü Kapalı Çarşısı tarafındaki demir korkuluklar, yayaların meydanda trafiği aksatmaması için engel görevini yaptığı detayda yer alıyor görüntü de.

MALATYA GÜNDEMİNİN VİDEO HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ...

Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar... Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait. 15 yıl geçmiş. Ama çok şey değişmiş. Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar... Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait. 15 yıl geçmiş. Ama çok şey değişmiş. Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar... Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait. 15 yıl geçmiş. Ama çok şey değişmiş. Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar... Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait. 15 yıl geçmiş. Ama çok şey değişmiş. Yağmurlu bir gün…Malatya kent merkezinin göle dönüştüğü yıllar... Görüntüler Mayıs 2007 tarihine ait. 15 yıl geçmiş. Ama çok şey değişmiş.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar