SON DAKİKA

MHP İl Başkanından indirim yapan esnaf ve yerel marketlere teşekkür ziyareti

MHP İl Başkanından indirim yapan esnaf ve yerel marketlere teşekkür ziyareti
A- A+

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine ürünlerinde indirim yapan esnaf ve yerel marketleri ziyaret ederek teşekkür etti, birlikte indirim etiketlerini astılar.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin “Enflasyonla mücadelede gönül birliğini hayata geçirmeliyiz. Mal ve hizmet üreten, satan, pazarlayan firmalarımızın, şirketlerimizin, kurumlarımızın toplumsal rahatlama adına, temel ihtiyaçların fiyatlarında yüzde 2 ile 5 arasında indirime gitmeleri milli birlik ve dayanışmamızın manevi harcıdır” çağrısı yapmıştı.

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer, ürünlerinde indirim yapan esnafları ve yerel marketleri ziyaret ederek teşekkür ettiler. Ziyaretlerde Samanlı, işyeri sahipleri ile birlikte indirim etiketlerini birlikte astılar.

MHP İl Başkanı Samanlı, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin çağrısı üzerine fiyat etiketlerini bizimle birlikte değiştirerek indirim yapan ve ‘Devletimin Yanındayım’ diyen tüm esnaflarımıza yerli ve yerel marketlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

https://www.youtube.com/c/malatyayenises

[caption id="attachment_2815" align="alignnone" width="813"]MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine ürünlerinde indirim yapan esnaf ve yerel marketleri ziyaret ederek teşekkür etti, birlikte indirim etiketlerini astılar. MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine ürünlerinde indirim yapan esnaf ve yerel marketleri ziyaret ederek teşekkür etti, birlikte indirim etiketlerini astılar.[/caption]

[caption id="attachment_2816" align="alignnone" width="877"]MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine ürünlerinde indirim yapan esnaf ve yerel marketleri ziyaret ederek teşekkür etti, birlikte indirim etiketlerini astılar. MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin çağrısı üzerine ürünlerinde indirim yapan esnaf ve yerel marketleri ziyaret ederek teşekkür etti, birlikte indirim etiketlerini astılar.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar