SON DAKİKA

Sağlık Müdürü Değişti

Sağlık Müdürü Değişti
A- A+

Sağlık Müdürü Değişti

Yaklaşık 5 yıl Malatya İl Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunan Prof. Dr. Recep Bentli, bir veda mesajı yayınlayarak, görevi yerine atanan Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk'e devretti.

Prof. Dr. Bentli, görev süresinin 14 Haziran'da dolduğunu ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki görevine döndüğünü belirttiği mesajında şunları söyledi:

"20.11.2017 tarihinde başlamış olduğum; Malatya İl Sağlık Müdürlüğü görev sürem 14.06.2022 tarihinde tamamlanmış olup, 15.06.2022 tarihinde İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki görevime dönmüş bulunmaktayım.

Yaklaşık 5 yıl boyunca yürütmüş olduğum İl Sağlık Müdürlüğü görevim süresince; yapılan yatırımlar dahil olmak üzere tüm süreçleri yakından takip eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya,  birlikte çalıştığımız Sayın Valilerimiz Ali Kaban, Aydın Baruş ve Hulusi Şahin’e  , Malatya Milletvekillerimiz Sayın Öznur Çalık, Sayın Bülent Tüfenkçi, Sayın Ahmet Çakır, Sayın Hakan Kahtalı ve Sayın Mehmet Fendoğlu’na, Büyükşehir Belediye Başkanmız Sayın Selahattin Gürkan’a, AK Parti İl Başkanı Sayın İhsan Koca’ya, MHP İl Başkanı Sayın Mesut Samanlı’ya, ayrıca sağlık hizmetlerinin daha etkin sunulabilmesi için fikir ve desteklerini esirgemeyen Üniversite Rektörlerimiz Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a ve Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut’a,  tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın müdürlerine, mahalle muhtarlarımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

İl Sağlık Müdürlüğü görevim süresince destek ve katkılarını her an aldığım Sağlık Müdürlüğü idari personeline, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve tüm ilçe sağlık kuruluşlarımızda süreçlerin  sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlayan idari kadroya şükranlarımı sunarım. Ayrıca sahada sağlık hizmetini aksatmadan yürüten, özellikle de pandemi döneminde cansiperane çaba harcayan hekim meslektaşlarıma, tüm sağlık çalışanlarına ve hizmetin kusursuz yürümesi için büyük çaba harcayan bütün sağlık paydaşlarına içtenlikle teşekkür ederim.

Her açıdan zorlu bir süreçte akademik ve etik ölçüler içinde toplumun tüm kesimlerine sağlık hizmetlerini sunmuş olmanın huzuru ile, bize desteklerini esirgemeyen Malatya yerel basınına ve tüm  kamuoyuna da ayrıca teşekkür ederim.

İl Sağlık Müdürlüğümüz bünyesinde kurumsallaşmış ve ortak akılla oluşturulmuş  hizmetlerin devam edeceğinden şüphem yoktur.

Bu vesile ile yeni atanmış olan İl Sağlık müdürü Dr. Erhan Berk’i tebrik eder, başarılar dilerim."

İnönü Üniversitesi İç Hastalıkları (Dahiliye) Anabilim Dalı öğretim üyeliği görevine dönen Prof. Dr. Bentli, Sağlık İl Müdürlüğü görevini Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi  Erhan Berk'e devretti.

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

Yaklaşık 5 yıl Malatya İl Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunan Prof.Dr. Recep Bentli, bir veda mesajı yayınlayarak, görevi yerine atanan Uzman Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk'e devretti. Yaklaşık 5 yıl Malatya İl Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunan Prof.Dr. Recep Bentli, bir veda mesajı yayınlayarak, görevi yerine atanan Uzman Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk'e devretti.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar