SON DAKİKA

Samanlı, “Bizler güzel ülkemiz için varız”

Samanlı, “Bizler güzel ülkemiz için varız”
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 53. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Bizler de bu davanın sevdalısı ülkücüler olarak; sancağı devraldık ve zamanı geldiğinde evlatlarımıza devretmek için sağlam temeller attık” dedi.

 

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı yayınladığı mesajında şu ifadeleri kaydetti; “İlk günkü özveri ve azimle memleket için çalışmaya devam ediyoruz. Tam 53 yıldır Türkiye’nin düzen ve huzurunu bozmak için fırsat kollayanlara inat; huzur, barış ve ülke refahı için gece gündüz demeden çalıştık. Teşkilatımız her alanda çalışmalarına aynı gayretle devam ediyor, amacımız Cumhur İttifakı ile çok daha aydınlık ve güçlü bir Türkiye görmek. Bizler güzel ülkemiz için varız. Kanımızla, canımızla tarih yazdığımız bu topraklarda; şer ve nifak tohumlarının yeşermesine izin vermeyeceğiz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere vasiyet ettiği, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de bizlere her açıklamasında nasihat ettiği fikrin ve bekanın savunuculuğunu yapıyoruz.

İçtimai her olay ve olguda ülkemiz için en iyisini yapmak konusundaki dirayetimizden taviz vermeyeceğiz. Başta tüm terör faaliyetleri olmak üzere; bozgunculuk, ayrımcılık, bölücülük gibi fikirlerin topluma sirayet etmesini önleyeceğiz. Bizler var oldukça, bu dava ilelebet yaşayacak ve fikirlerimizi söylemekten bir an olsun çekinmeyeceğiz. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu ülkenin gür sesi ve bölücülerin kafasına inen sert yumruk olacağız.

Gönül verdiğimiz ve çizgisinden bir an olsun ayrılmadığımız Milliyetçi Hareket Partisi, bugün 53. yılını doldurdu. 9 Şubat 1969 yılında Başbuğumuz Alparslan Türkeş tarafından Adana’da temelleri atılan ve “Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin” (CMKP), Milliyetçi Hareket Partisi’ne dönüştüğü bu süreçte partimiz; Atatürk’ün çizgisinden, Üç Hilal’in gölgesinden bir an olsun ayrılmamıştır. Bugün de Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin önderliğinde; tüm gücü ve ihtişamı ile doğru bildiği yolda ilerlemeye devam etmektedir.

Bizler de bu davanın sevdalısı ülkücüler olarak; sancağı devraldık ve zamanı geldiğinde evlatlarımıza devretmek için sağlam temeller attık. Çok kanımız aktı, çok canımız taze bir fidanken al bayrağa rengini verdi. İşte bu yüzdendir ki; Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi bir parti olmanın çok ötesindedir. Sadece yüreği yetenlerin müdahil olduğu; sadece gönülden bağı olanların bir an olsun canını ortaya koymaktan imtina etmediği bir davadır.

Başta Başbuğ’umuz Merhum Alparslan Türkeş olmak üzere, bu davanın bir filizden ulu bir çınara dönüşmesine vesile olmuş tüm büyüklerimizi rahmetle yâd ediyor; Partimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye hürmetlerimi sunuyor, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 53. yılını kutluyorum.”

MALATYA'NIN GÜNDEMİNDEKİ VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN...

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar