SON DAKİKA

Şehrin bir bölgede sıkışıp büyümesini engelleyeceğiz

Şehrin bir bölgede sıkışıp büyümesini engelleyeceğiz
A- A+

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, “Şehri bir bölgede sıkışıp büyümesini ve gelişmesin engelleyen tek merkezli kent yapısından çıkartılıp  çok merkezli kent yapısına dönüşmesi için  projelerimiz  ve  çalışmalarımız hazır” dedi.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, “Yeşilyurt yeniden yapılanmayla eskisinden daha iyi olacak.  Depremde ev ve iş yerleri yıkılan vatandaşlarımızı mağdur etmeden ve hiçbir hak kaybına uğratmadan, insanımızı ekonomik olarak yormayacak sabit taksitlerle, belediye kontrolünde ve  güvencesinde, geliştirmiş olduğumuz katılım modeli ile Yeşilyurt'ta  yerinde dönüşüm sistemini tamamlayacağız. Şehri bir bölgede sıkışıp büyümesini ve gelişmesin engelleyen tek merkezli kent yapısından çıkartılıp  çok merkezli kent yapısına dönüşmesi için  projelerimiz  ve  çalışmalarımız hazır.  Yapacağımız Projelerle Yeşilyurt ilçemiz sınırlarında yeni bir Kent merkezi oluşturularak kentin büyümesi, gelişmesi ve trafik yoğunluğundan kurtulması sağlanmış olacaktır.” dedi.

Murat Aslan, "Yeşilyurt hasta değil yıkık, tedaviye değil yeniden inşa olması gerekir. Söz veriyoruz seçildiğimizin ikinci yıldan itibaren insanlarımız evlerine  ve  iş  yerlerine kavuşmaya başlayacaklar. Biz sadece gece  gündüz  demeden Yeşilyurt'un  ve  belediyemizin  tüm  paydaşlarıyla Yeşilyurt'u   daha  modern  ve  daha  yaşanılabilir bir halde yeniden o eski  kadim Yeşilyurt mazisine ve günlerine döndüreceğiz." ifadelerini kaydetti.


18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü nedeniyle Malatya Şehitliğini ziyaret eden Murat Aslan, şehitlerin kabirleri başında dua etti.

  • BÜLTEN / malatyayenises.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar