SON DAKİKA

Tabip Odası’nda Yeni Yönetim

Tabip Odası’nda Yeni Yönetim
A- A+

Malatya Tabip Odası’nın yapılan genel kurulunda Malatya eski Sağlık İl Müdürü, SSK Hastanesi ve Malatya Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden Uzm. Dr. M. Sezai Demirel başkanlığında yeni bir yönetim oluşturuldu.

Malatya Tabip Odası 2022 Yılı Olağan Genel Kurulunda ’Meslekte Birlik Grubu’’ olarak seçime giren Uzm. Dr. M. Sezai Demirel başkanlığındaki yönetim kazandı.

SSK Hastanesi ve Malatya Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden olan Uzm. Dr. M. Sezai Demirel başkanlığındaki Malatya Tabip Odası Yönetim Kurulu’na Uzm. Dr. Yusuf Ziya Bahşi, Dr. Kemal Şener, Dr. Öğr. Üyesi Ebru İnci Coşkun, Dr. Ahmet Göçmez, Uzm. Dr. Nuriye Ateş Kılıç ve Dr. Safa Burak Kıyat seçilirken, Denetleme Kuruluna ise Prof. Dr. Alaattin Polat, Dr. Vahap Almasulu ve Dr. Yusuf Güler getirildiler.

Onur Kuruluna Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Prof. Dr. Murat Aladağ, Prof. Dr. Ali Beytur, Prof. Dr. Recep Bentli ve Doç. Dr. Erol Karaaslan seçildi.

Büyük Kongre Delegeliklerine ise şu isimler seçildi; Prof. Dr. Mehmet Cengiz Çolak, Doç. Dr. Ahmet Selim Özkan, Dr. Öğr. Üyesi Erhan Berk, Uzm. Dr. Gökhan Kalı, Op. Dr. Turgut Murat Pektekin, Dr. Harun Kurt ve Dr. Battal Çelik.

Malatya Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. M. Sezai Demirel yaptığı yazılı açıklama da, “17 Nisan 2022 Pazar günü yapılmış olup, Başkanlığımda seçime giren ‘’Meslekte Birlik Grubu’’ kazanmıştır. Öncelikle önceki dönemde Malatya Tabip Odasında yapılan çok değerli aktif hizmetlerinden dolayı bir önceki tabip odası başkanımız Doç. Dr. Erol Karaaslan’a ve yönetim kuruluna ve ayrıca duyarlılık göstererek oda seçimine katılarak destek veren tüm hekimlerimize teşekkür ederim. Hekimlerin başta özlük hakları, çalışma koşulları, sağlıkta şiddet gibi sorunlarımızın farklı platformlarda güçlü bir şekilde dile getirilmesi ve çözüm mücadelesi öncelikli çalışmalarımız arasında olacaktır. Bu vesileyle yeni seçilen Malatya Tabip Odası Yönetim kurulunun ilimize ve hekim camiasına hayırlı olmasını temenni ederim.”

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

 

[caption id="attachment_6909" align="alignnone" width="754"]Malatya Tabip Odası’nın yapılan genel kurulunda Malatya eski Sağlık İl Müdürü, SSK Hastanesi ve Malatya Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden Uzm. Dr. M. Sezai Demirel başkanlığında yeni bir yönetim oluşturuldu. Malatya Tabip Odası’nın yapılan genel kurulunda Malatya eski Sağlık İl Müdürü, SSK Hastanesi ve Malatya Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden Uzm. Dr. M. Sezai Demirel başkanlığında yeni bir yönetim oluşturuldu.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar