SON DAKİKA

Türk Ocakları, Kurban Bağışlarını bu yıl Malatya'da kesti

Türk Ocakları, Kurban Bağışlarını bu yıl Malatya'da kesti
A- A+

Türk Ocakları Genel Merkezimiz her sene “Turan İçin Kurban Vakti” sloganı ile Türkmen soydaşlarımızın yaşadığı tüm coğrafyalarda kesmiş olduğu bağış kurban organizasyonunu bu yıl deprem bölgesi Malatya'da greçekleştirdi. 

Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı nadir Günata, “Türk Ocakları Genel Merkezimiz her sene “TURAN İçin Kurban Vakti” sloganı ile Türkmen soydaşlarımızın yaşadığı tüm coğrafyalarda Ocaklılarımızın bağışladığı kurbanları keserek gönül coğrafyalarımızı birleştirmeye katkı sunuyordu. Genel Merkezimiz bu sene kendilerine ulaşan kurban bağışlarını, deprem felaketi ile yıkılan şehirlerimizde kesme kararı aldı. Hem deprem felaketi hem de olumsuz ekonomik koşullar ile zor günler geçiren insanımıza bir nebze olsun destek olmak amacıyla başlatılan bu girişim neticesinde Malatya’mızda da kurbanlarımızı kestik, bağışçılarımızın vekaletlerini hakkıyla yerine getirdik. Böyle bir hayra ortak olmamıza vesile olan Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca kurbanlarını kesilmek üzere Malatya’mıza gönderen Genel Başkanımız Mehmet Öz’e, Genel Başkan Yardımcımız Ayşe Filiz Yavuz’a, Genel Sekreter Yardımcımız Esabil Eker’e, Denetleme Kurulu Üyemiz Sançar Sefer Süer’e şükranlarımızı sunarız.” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

1 yorum yapılmış

  • Ömer Gül (11 ay önce)
    Türk Ocakları Genel Merkezimizin -TURAN İÇİN KURBAN BAYRAMI VAKTİ- programları neticesinde her yıl gönül cografyamiza, Türkmen ellerine kestikleri kurbanları bu yıl Asrın Felaketi denilen on bir ilimizin yaşadığı Deprem den dolayı. Depremzadelerimize dağıtılmak üzere Malatya'-da gönderilen kurbanları kestirip ihtiyaç sahiplerine dağıttık Allah'-ım ulu dergahında makbul ve kabul buyura, Türk Ocakları Genel Genel Başkanımıza,Yonetim kurulu üyelerine ve Malatya Türk ocakları şube başkanımız Nadir Günata beye ve yönetim kurulu üyelerimize bu örnek çalışmalarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler.Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah.
    0
    0
    Yanıtla
Çok okunanlar