SON DAKİKA

Türkiye’nin Maden Suyu Firma Yöneticileri Malatya’da buluştu

Türkiye’nin Maden Suyu Firma Yöneticileri Malatya’da buluştu
A- A+

Malatya Organize Sanayi Bölgesindeki ağır sanayi tesislerinden olan Baştürk Cam Fabrikasının daveti üzerine, Malatya’ya gelen Türkiye Maden Suyu Üreticileri Derneğinin Yönetim Kurulu Üyeleri, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunarak, olağan genel kurullarını Baştürk Cam Fabrikasının ev sahipliğinde, Malatya’da gerçekleştirdiler.

Beypazarı, Uludağ, Kızılay, Kınık, Avşar, Gediz, Kula, Gürok, Sarıkız, Kristal, Sırma, Sultan ve Özkaynak gibi Türkiye’nin en büyük maden suyu firmasının sahiplerinin de aralarında bulunduğu MASUDER Yönetim Kurulu, Aslantepe ve Kervansarayı ziyaret ederek, Malatya’nın tarihi ve turistik yerlerini de gezdiler.

Bu ziyaretten çok memnun olduğunu söyleyen Baştürk Cam Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Baştürk, “Bu gibi ziyaretler, ilimize hem istihdam hem de ticari anlamda büyük katma değerler sağlamaktadır, MASUDER’in Malatya’ya gelmesinden ve bu ziyarete ev sahipliği yapmaktan, memleketim ve firmam adına büyük mutluluk ve onur duyuyorum”  dedi.

MASUDER Başkanı Ömer Kızıl  ise Malatya da olmaktan çok mutlu olduklarını ve bu ziyaretlerin tekrarının olacağını belirterek, Baştürk Cam Ailesine ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Baştürk’e, ev  sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

BURAYI TIKLAYIN...MALATYA GÜNDEMİNİN VİDEO HABERLERİNE ULAŞIN...

Malatya Organize Sanayi bölgesindeki ağır sanayi tesislerinden olan Baştürk Cam Fabrikasının daveti üzerine, Malatya’ya gelen Türkiye Maden Suyu Üreticileri Derneğinin Yönetim Kurulu Üyeleri, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunarak, olağan genel kurullarını Baştürk Cam Fabrikasının ev sahipliğinde, Malatya’da gerçekleştirdiler. Malatya Organize Sanayi bölgesindeki ağır sanayi tesislerinden olan Baştürk Cam Fabrikasının daveti üzerine, Malatya’ya gelen Türkiye Maden Suyu Üreticileri Derneğinin Yönetim Kurulu Üyeleri, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunarak, olağan genel kurullarını Baştürk Cam Fabrikasının ev sahipliğinde, Malatya’da gerçekleştirdiler. Malatya Organize Sanayi bölgesindeki ağır sanayi tesislerinden olan Baştürk Cam Fabrikasının daveti üzerine, Malatya’ya gelen Türkiye Maden Suyu Üreticileri Derneğinin Yönetim Kurulu Üyeleri, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunarak, olağan genel kurullarını Baştürk Cam Fabrikasının ev sahipliğinde, Malatya’da gerçekleştirdiler. Malatya Organize Sanayi bölgesindeki ağır sanayi tesislerinden olan Baştürk Cam Fabrikasının daveti üzerine, Malatya’ya gelen Türkiye Maden Suyu Üreticileri Derneğinin Yönetim Kurulu Üyeleri, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunarak, olağan genel kurullarını Baştürk Cam Fabrikasının ev sahipliğinde, Malatya’da gerçekleştirdiler.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar