SON DAKİKA

“Yeni Malatyaspor’da 4 transfer yapıldı, 3 oyuncu ile görüşülüyor”

“Yeni Malatyaspor’da 4 transfer yapıldı, 3 oyuncu ile görüşülüyor”
A- A+

Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, 4 oyuncu transferinin tamamlandığını belirterek, şu anda 3 oyuncu ile de transfer çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Adem Büyük ve Sadık Çiftpınar’ın takımda kalacağını belirten Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, “Herkese mutlu yıllar! Birçoğunuz bu soruları soruyorsunuz, bu yüzden benden net bir cevap duymanızı istiyorum. Adem Büyük ve Sadık takımımda görmek istediğim oyuncular. Onlarla görüştüm, kalacaklarına söz verdiler, ben de Malatya'dan ayrılmayacağıma söz verdim.” dedi.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN....Malatya’da geniş çaplı yıl sonu operasyonu

Yeni Malatyaspor’un puan çetvelinde son sırada bulunmasının transfer çalışmalarını da etkilediğini belirten Marius Sumudica şunları söyledi, “Takımı birlikte kurtarmak istiyoruz. Şu anda oyuncuları Malatya'ya katılmaya ikna etmek için elimden geleni yapıyorum. Dün ve bugün bile bazı oyuncularla konuştum, onlardan gelip takımın tehlikeli bölgeden çıkmasına yardım etmelerini istedim. Kolay değil, masada sonuncuyuz.”

Marius Sumudica, “4 transfer yapıldı, oyuncular gelip Malatyaspor ve benim için ellerinden geleni yapacaklar. Şu anda başka 3 oyuncuyla konuşuyoruz.” dedi.

 

[caption id="attachment_3059" align="alignnone" width="781"]Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.[/caption]

[caption id="attachment_3060" align="alignnone" width="896"]Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.[/caption]

[caption id="attachment_3061" align="alignnone" width="781"]Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Öznur Kablo Yeni Malatyapor Teknik Direktörü Marius Sumudica, sosyal medya hesabında transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar