SON DAKİKA

3 başkan ilk gün ortak hareket etmeye başladı

3 başkan ilk gün ortak hareket etmeye başladı
A- A+

Seçim sürecinde birlikte hareket ettiklerini her toplantı da ifade eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Battalgazi Belediye Başkanı Av. Bayram Taşkın ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, kutlama çiçekleri gönderilmesi yerine AFAD’ a yardım edilmesi kararını aldılar.

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er,  Battalgazi Belediye Başkanı Av. Bayram Taşkın ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, önce mazbatalarını aldılar, ardından belediyelere geçerek görev devir teslim törenlerini gerçekleştirdiler. Battalgazi Belediye Başkanı Av. Bayram Taşkın ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, görevi devir alan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er’in yanın da  hazır bulundular ve makamda üçlü fotoğraf paylaştılar. 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, kendisine tebrik için çiçek gönderilmek yerine depremzedeler için AFAD’a yardım yapılmasını istedi. Er, “Adıma gönderilecek tebrik çiçekleri ve hediyeler yerine depremzede vatandaşlarımız için AFAD’a bağışta bulunmanızı rica ederim. dedi. Sami Er tarafından paylaşılan AFAD IBAN numarası ise şu şekilde; TR73 0001 0017 4555 5555 5552 04

Er, bağış dekontlarının ise [email protected] adresine gönderilebileceğini kaydetti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit’te tebrik çiçek ve hediyeleri yerine depremzedeler için AFAD’a yardım yapılması çağrısında bulunarak, “31 Mart yerel seçimler sonucunda siz değerli hemşehrilerimizin kıymetli oylarıyla Yeşilyurt Belediye Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Bu vesileyle kutlama için çiçek gönderilmek yerine depremde zarar gören vatandaşlarımız için AFAD’ın TR73 0001 0017 4555 5555 5552 04 nolu hesabına bağışta bulunulmasını sizlerden istirham ediyoruz.” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Av. Bayram Taşkın’da çiçek gönderilmek yerine AFAD’da depremzedeler için yardımda bulunulmasını isteyerek, “Deprem nedeniyle taziyelerimizin olduğu Battalgazi'de hemşehrilerimizin acılarına hürmeten ve seçim kampanyamızda altını özellikle çizdiğimiz "Tasarruf ve Sıfır İsraf" vaadimiz gereği çelenk ve çiçek kabulümüz olmayacaktır. Sevinçlerini, mutluluklarını bizlerle paylaşmak isteyen gönül dostlarımızın göndermek istedikleri çiçek ve çelenklerin bedelini AFAD’a devredilmek üzere Battalgazi Belediye Başkanlığı TR 4000 0100 0770 2586 5850 5068 hesabına göndermelerini önemle istirham ederim. Toplanan tutar kamuoyu ile paylaşılacaktır.” açıklamasını yaptı. 

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar