SON DAKİKA
Reklam

Bahçeli, “Malatya ne istiyorsa onu yaparız”

Bahçeli, “Malatya ne istiyorsa onu yaparız”
A- A+
Reklam

Malatya’dan da çok sayıda katılımın olduğu MHP’nin Elazığ mitinginde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Elazığ ne diyorsa ona kulak veririz, Malatya ne istiyorsa onu yaparız” dedi.

Bölge mitingleri düzenleyen MHP tarafından Elazığ’da İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirilen "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" miting ilgi gördü. Mitinge Malatya’dan da yoğun bir katılım oldu. 

-“Elazığ ne diyorsa ona kulak veririz, Malatya ne istiyorsa onu yaparız”

Bahçeli, "Bizim altına ve ayaklarına yılanların, çıyanların tutunduğu bir masamız yoktur, buna mukabil hamdolsun milletimiz vardır. Umudumuz millettir, huzur kaynağımız milli birlik ve dayanışma ruhudur. Biz masalara yüz sürmeyiz, masalarda keyif çatmayız, Elazığ ne diyorsa ona kulak veririz, Malatya ne istiyorsa onu yaparız. Adıyaman, Diyarbakır, Tunceli neyi hedefliyorsa onu söyler, ona hizmet eder, onunla bir ve beraber oluruz. Sevdamız millettir, gücümüz devlettir. Bizim duruşumuz, zedelenmek, aşağılanmak, hor görülmek istenen milli onurun duruşudur.” dedi.

-“Temelleri çürük, kolonları yıkık, çatısı uçuk”

MHP Lideri Bahçeli şunları söyledi, “Birbirine benzemeyen partilerin ittifakıyla vücut bulan zillet bedeni, taşınması çok külfetli siyasi bir ağırlık haline gelmiştir. Bunların ciddiye alınacak, itibar edilecek hiçbir projesi, hiçbir vizyon hazırlığı yoktur. Temelleri çürük, kolonları yıkık, çatısı uçuk Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem lakırdısı dışında söyledikleri bir başka şey yoktur. Kaldı ki Türkiye'ye inançları yoktur. Türk milletine mensubiyet ve muhabbetleri buharlaşmıştır."  

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar