SON DAKİKA

Battalgazi Belediyesinden 15 dönümlük arsa satışa çıkartıldı

Battalgazi Belediyesinden 15 dönümlük arsa satışa çıkartıldı
A- A+
Reklam

Battalgazi Belediyesi tarafından Çamurlu Mahallesinde 15 bin 238 metrekare büyüklüğündeki arsa ile birlikte bir tarla ve şehir merkezinde Kernek Parkı’nın yanındaki 220 metrekare büyüklüğündeki dükkan satışa sunuldu. 

Battalgazi Belediyesini ilanına göre; Çamurlu Mahallesinde bulunan ve 15 bin 238 metrekare büyüklüğündeki arsa için 17 milyon 524 bin TL muhammen bedel, Dernek Mahallesinde bulunan 220 metrekare büyüklüğündeki dükkan için 3 milyon 960 bin TL ve Karatepe Mahallesinde bulunan 8 bin 750 metrekare büyüklüğündeki tarla için 367 bin 533 TL muhammen bedel konduğu bildirildi. 

İhalenin 3 Kasım 2022 Perşembe günü sata 14.00’de Encümen Toplantı Salonunda yapılacak.

Battalgazi Belediyesini tarafından yayımlanan ilan da şu ifadeler kaydedildi:  “Malatya İli, Battalgazi İlçesi, Çamurlu Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait olan 4691 ada 11 parsel sayılı taşınmaz, Dernek Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait olan 193 ada 35 parsel sayılı taşınmaz üzerinde bulunan, B Blok Zemin + 1. Kat 26 bağımsız bölüm numaralı dükkanın satışı, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35. (a) Maddesine göre "Kapalı Teklif Usulü" ile yapılacaktır. Ayrıca Karatepe Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait olan 153 ada 2 parsel (eski 361 parsel) sayılı taşınmazın satışı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine göre "Açık Teklif Usulü" ile yapılacaktır. Malatya Battalgazi Belediyesi'ne ait söz konusu taşınmazlar Belediyemiz Hizmet Binası içerisinde bulunan Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda satılacaktır.”

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar