SON DAKİKA

Çınar'dan Kentsel Dönüşüm Alanında İnceleme

Çınar'dan Kentsel Dönüşüm Alanında İnceleme
A- A+
Reklam

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Belediyemizin kendi imkanlarıyla inşaatına başladığı Turgut Özal Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanında hizmete sunacağımız depreme dayanıklı, güvenilir ve sağlıklı yaşam alanımızla birlikte Yeşilyurt’umuzun geleceğine kıymetli bir eser daha emanet etmiş olacağız.” diye konuştu.

Yeşilyurt İŞGEM Genel Müdürü Numan Özcan, Turgut Özal Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanında incelemelerde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Yeşilyurt Belediyesinin imkanlarıyla Turgut Özal Mahallesinde devam eden Kentsel Dönüşüm Proje alanındaki inşaat çalışmalarının planlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Birinci derece deprem kuşağında olan kentimizde depreme dayanıklı ve güvenilir yaşam alanlarımızın sayısını hızla artırmak için kentsel dönüşüm projelerine ayrı bir önem veriyoruz. Bu kapsamda belediyemizin kendi öz kaynaklarıyla yapımına başladığımız Turgut Özal Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanımızdaki inşaat işleri planlandığı gibi ilerliyor.Projemiz dört ayrı bloktan oluşuyor şu anda iki bloktan bir tanesinde hizmete sunacağımız dükkanımızın kolonlarının kaba inşaatı sürüyor, diğerinin de bodrum katının su basman seviyesindedir. İnşaat alanımızda herşey sağlıklı ve planlı bir şekilde devam ediyor. Burada 168 daire ve 10  adet işyeri olmak üzere toplam 178 ayrı bağımsız bölümü en iyi şekilde tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunmak içinde tüm projelerimizde olduğu gibi titiz ve özenli çalışıyoruz. “ diye konuştu.

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar