SON DAKİKA

Ekmek Fabrikası MEGSAŞ'a, Yemek Fabrikası BELSOS'e verildi

Ekmek Fabrikası MEGSAŞ'a, Yemek Fabrikası BELSOS'e verildi
A- A+

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Ekmek Fabrikasının işletme hakkının MEGSAŞ’a, Yemek Fabrikasının işletme hakkının ise Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerine (BELSOS) verilmesi kararlaştırıldı. 

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı lll. birleşimi Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında, 19 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi gündem maddeleri arasında yer alan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Ekmek Fabrikasının işletme hakkının MEGSAŞ’a, Yemek Fabrikasının işletme hakkının ise Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerine (BELSOS) verilmesi görüşülerek kabul edildi. Ayrıca Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesina ait olan Yeşilyurt İlçesi 292 ada 26-27 nolu parsellerin eğitim alanı yapılması kaydı ile Milli Eğitim Bakanlığına tahsisi hakkındaki Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığının teklifi de oylanarak kabul edildi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar