SON DAKİKA

Erdoğan Ailesinin Mutlu Günü

Erdoğan Ailesinin Mutlu Günü
A- A+

Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi.

Uğur-Başak Erdoğan için Havuzbaşı Düğün Salonu’nda düzenlenen düğünde konukları Sema-Mehmet Erdoğan ile Gülten- Ramazan Kemendi karşıladı.  Düğüne Malatya Valisi Aydın Baruş, AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Malatya Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Faruk Nalçacı, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk ile birlikte kabalalık bir topluluk katıldı.

Davetliler, genç çiftleri tebrik ettiler.

Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi. Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi. Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi. Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi. Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi. Malatya'nın tanınmış ailelerinden Erdoğan ailesinin mensubu, Malatya’nın uydu ve karasal yayın yayan ERTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan’ın oğlu Uğur Erdoğan düzenlenen düğünde hayatını Başak Kemendi ile birleştirdi.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar