SON DAKİKA

 Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin yönetimi belirlendi

 Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin yönetimi belirlendi
A- A+

Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin genel kurulunda başkanlığa yeniden Mehmet Akif Baştürk getirildi. Baştürk, “Malatya’ya daha çok yatırım ve daha çok istihdam için çalışacağız” dedi.

Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Derneğin 83 üyesinden 66 üyesini katıldığı genel kurulda başkanlığa yeniden Mehmet Akif Baştürk getirildi.

Mehmet Akif Baştürk başkanlığındaki Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Mustafa Özhüsrev, Mahmut Topgül, Basri Yaşar, Hacı Aydın, Mehmet Yakar, Bayram Erdoğan, Fahri Özpınar, Arif Aslan, Hüseyin Kıymaz ve Enver Varol.

Sanayicilerin kendi derneklerine sahip çıkmasından dolayı teşekkür eden Baştürk, “Malatya’ya daha çok yatırım ve daha çok istihdam için çalışacağız. Hem yatırım yapan insanlarımızın sorun ve taleplerine sahip çıkıp çözüm odaklı çalışacağız, hem de Malatya’mıza daha fazla yatırım ve istihdam alanı açılması için girişimlerde bulunacağız.” İfadelerini kaydetti.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

[caption id="attachment_6926" align="alignnone" width="855"]Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin genel kurulunda başkanlığa yeniden Mehmet Akif Baştürk getirildi. Baştürk, “Malatya’ya daha çok yatırım ve daha çok istihdam için çalışacağız” dedi. Malatya 1. Organize Sanayi İş Adamları Derneği'nin genel kurulunda başkanlığa yeniden Mehmet Akif Baştürk getirildi. Baştürk, “Malatya’ya daha çok yatırım ve daha çok istihdam için çalışacağız” dedi.[/caption]

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar