SON DAKİKA

Malatya’da “fotoğraf verdi”,  Ankara’da görüldü

Malatya’da “fotoğraf verdi”,  Ankara’da görüldü
A- A+

Sürekli Ankara’da göründüğü konusunda kamuoyunun tepkisini çeken Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Karabulut, uzun bir aradan sonra Malatya’da fotoğraf verdikten 1 gün sonra tekrar Ankara’da göründü.

 

-Bayramlarda yoktu, ama Yıldırım’ın törenin de hazır bulundu

Malatya’da son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi yıldönümü etkinliklerinde ve 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerinde bulunmayan Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Karabulut, eski başbakan Binali Yıldırım’ın eşi Semaha Yıldırım’ın 9 Eylül 2021 Perşembe günü Malatya’da katıldığı Şehit Songül Yakut Anaokulu’nu açılış törenin de bulunduktan 1 gün sonra Ankara’da fotoğraf verdi.

 

-Belgeyi bile Sağlık Bakanlığının hastanesindeki makam odasında aldı

Eski başbakan Binali Yıldırım’ın eşi Semaha Yıldırım’ın katıldığı törende uzun bir aradan sonra Malatyalıların görebildiği Rektör Prof. Dr. Karabulut’un, YÖK ve TSE arasında imzalanan iş birliği protokolü ile hazırlanan “Küresel Salgın Bağlamında Güvenli Kampüs Belgesi’ni ise Sağlık Bakanlığı Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki makam odasında teslim aldı. Hastane odasındaki törende “Maske” takmayan Rektör Karabulut’un üniversiteye verilen belgeyi neden üniversitedeki makamında ya da Battalgazi kampüsünde almadığı ise soru işaretlerine neden oldu?

 

-1 Gün sonra Ankara’da konserde görüldü

Rektör Karabulut, Malatya’da “kamuoyu önünde fotoğraf verdikten” 1 gün sonra Ankara’da göründüğüne dair fotoğraf paylaştı. Rektör Karabulut, kendi sosyal medyasında yaptığı paylaşım da Ankara’da konsere gittiği bilgisini ve fotoğrafını  “Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası” sezon açılış konserinden..” ifadesiyle paylaştı.

 

[caption id="attachment_1921" align="alignnone" width="300"] Sürekli Ankara’da göründüğü konusunda kamuoyunun tepkisini çeken Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Karabulut, uzun bir aradan sora Malatya’da fotoğraf verdikten 1 gün sonra tekrar Ankara’da göründü.[/caption]

[caption id="attachment_1920" align="alignnone" width="300"] Sürekli Ankara’da göründüğü konusunda kamuoyunun tepkisini çeken Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Karabulut, uzun bir aradan sora Malatya’da fotoğraf verdikten 1 gün sonra tekrar Ankara’da göründü.[/caption]

[caption id="attachment_1919" align="alignnone" width="300"] Sürekli Ankara’da göründüğü konusunda kamuoyunun tepkisini çeken Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Karabulut, uzun bir aradan sora Malatya’da fotoğraf verdikten 1 gün sonra tekrar Ankara’da göründü.[/caption]

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar