SON DAKİKA

MHP 3 günde 11 ilçede “Anlatma ve Aydınlatma” toplantısı yaptı

MHP 3 günde 11 ilçede “Anlatma ve Aydınlatma” toplantısı yaptı
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.  

MHP tarafından düzenlenen “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” başlıklı toplantıları kapsamında MHP İlçe Başkanlıkları tarafından geçtiğimiz 3 Haziran Cuma günü başlayan ve 5 Haziran Pazar günü sona eren  3 günlük  programda Akçadağ, Darende, Doğanşehir, Battalgazi, Yeşilyurt, Yazıhan, Kuluncak, Arapgir, Pütürge, Doğanyol ve Kale ilçelerinde toplantı yapıldı.

Toplantılara MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP MYK Üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş ve Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, MHP ilçe başkanları ile partili yöneticiler katıldı. Toplantılara ayrıca milliyetçi çizgideki sendika ve sivil toplum kuruluşları da ilgi gösterdi.  Toplantılara Cumhur ittifakının AK Partili Belediye Başkanları da katıldılar.

Malatya’da 3 günde 11 ilçede gerçekleştirilen toplantıları değerlendiren MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda düzenlenen ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ Programlarına katıldık. Düzenlenen bu programlar kapsamında, 3 Haziran Cuma günü başlayan programlarımız 5 Haziran Pazar günü nihayete erdi. Milliyetçi Hareket Partisi 2023 seçimlerine çok önem veriyor. 2023 Haziran seçimleri neden önemli? Çünkü 15 Temmuz sonrası oluşan Cumhur İttifakı ile birlikte büyüyen, gelişen ve her anlamda söz sahibi olan bir Türkiye, içteki ve dıştaki düşmanlarımızı rahatsız etmiş durumdadır. Bu rahatsızlığa son vermek için ilk fırsat ne zaman? 2023 Haziran seçimleri. Karşımızdaki rakip kim? 7 benzemez. Biz Cumhur İttifakı’nı yüksek bir oya başa getirmezsek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili sayısını Meclis’te artırmazsak, halimiz Suriye’den kötü olur. Ama, fakat, lakinlere takılmadan ‘Ülke battı gidiyor’ diyenlerin bu sözlerine itibar etmeden Cumhur İttifakı’na destek olmalıyız.  ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ Programlarımıza katılan ve varlıkları ile bizlere büyük bir güç veren on binlerce hemşehrimize müteşekkiriz, Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

MALATYA'DA NELER VAR... İŞTE O VİDEOLAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı tarafından 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları kapsamında 3 günde 11 ilçede etkinlik yapıldı.  

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.