SON DAKİKA
Reklam

MHP seçim çalışmalarında tempoyu yükseltti

MHP seçim çalışmalarında tempoyu yükseltti
A- A+
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Teşkilatı, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmalarını arttırdı.

MHP İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya MHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığına bağlı mahalle başkanlarının birinci grubu alındı. 

Toplantıya MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu ve MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre ile MHP Yeşilyurt Mahalle Başkanları katıldı.

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Teşkilatı olarak ardı ardına toplantılarımızı yapıyor ve bünyemiz nezdindeki istişarelerimizi artırıyoruz. Öncelikli olarak İl Teşkilatımızda toplantımızı gerçekleştirdik. Aldığımız kararlara binaen sonrasında da ilçelerimizdeki görev alan mahalle başkanlarımızla toplantımızı gerçekleştirmeye başladık. İlçelerimizi belirli bölgelere ayırdık ve tüm bölgelerle ayrı ayrı toplantı takvimimizi hazırladık. Bu seçimde vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekten mütevellit oldukça iddialıyız. Allah’ın izniyle vekil değil; vekiller çıkaracağız.  Seçimde sandık görevlilerine ve mahalle başkanlarına büyük görevler düştüğü herkesin malumu, bu yüzden görevlerinin ehemmiyeti ve sorumluluklarının tanımı hakkında bir dizi görüşme gerçekleştirdik. Bu görüşmelerimiz tüm ilçelerimizdeki mahalle başkanlarımız ile istişare edene değin devam edecek.  Birkaç hafta içinde de mahalle ve ev ziyaretlerimize başlayacağız. Vatandaşlarımızın davetlerine her ne kadar olumsuz dönütler vermesek de; zaman zaman icabet edemediğimiz oluyor. Bu yüzden kışımızı ev ziyaretlerimize ve mahalle toplantılarına ayıracağız. Hiç uzak kalmadığımız hemşehrilerimizle iç içe bir kış geçirmek için kollarımızı ivedi ile sıvadık.” İfadelerini kaydetti.

 MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ise, MHP Teşkilatlarının yapmış olduğu çalışmaların yerinde olduğunu belirterek, “Oldukça güçlü bir teşkilat ve oldukça çalışkan bir kadro ile Malatya’ya siyaset yapmanın da ötesinde bir hizmet anlayışı getirdiğimizi düşünüyorum. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatlarıyla tüm yazı ilçe ve köy ziyaretleri ile geçirdik, bundan sonraki adımda da yapmak istediğimiz şey mahallelerimizle kalmayıp; ev ziyaretlerimizi de gerçekleştirmemiz olacak. Hane ziyaretlerinde gördüğümüz ilgi ve alakanın elbette bunda etkisi oldukça fazla. Öte yandan bir diğer husus da vatandaşımızın ilgi, tutum ve beklentilerini önemsiyor ve sorunları ile hemhal olmak istiyor olmamızdır. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden bu güne her an vatandaşımızın yanında ve en yakınındaydık, bu konuda taviz vermeden istişarelerimize devam etmek arzusundayız.” diye konuştu.

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar