SON DAKİKA

MHP’den 5 kurum müdürüne ziyaret

MHP’den 5 kurum müdürüne ziyaret
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile beraberindeki heyet kentteki 5 kurumun il müdürünü ziyaret ederek, yatırım ve vatandaşların sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundular.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, beraberlerinde Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre, Kamu-Sen Malatya İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Fevzi Şahin ile birlikte kamu kurum ve kuruluş yöneticilerini ziyaret ettiler.

MHP Heyeti sırasıyla Malatya DSİ 92.Şube Müdürü Aytaç Sucu, Malatya Meteoroloji İl Müdürü Ahmet Acet, Malatya SSGK İl Müdürümüz Tekin Kutlu, Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen, Malatya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Laloğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde kurumların Malatya’ya yatırımları, vatandaşların kurumlardaki talepleri, yeni yatırım projeleri konusunda istişarelerde bulunuldu.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Kurum yöneticilerini ziyaret ederek, hem görevlerinde ve çalışmalarında başarılar diledik, hem de kurumların Malatya’ya yönelik yatırımları ve projeleri konusunda istiarelerde bulunduk. İl merkezi ve ilçe ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın kurumlarla ilgili talep ve sorunlarını da kurum yöneticilerine aktardık. Kurumlarımızın Malatya ile ilgili yatırımlarının daha hızlı ve zamanında hayata geçirilmesi konusunda MHP olarak her türlü destek ve katkı verdik, vermeye devam edeceğiz.” dedi.

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Kurum yöneticilerimizi ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. Hem vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne çalışıyoruz, hem de bu sorunların çözümü için kurumlarımızla yakın diyalog ve iletişim içinde bulunuyoruz. Hizmet ve yatırımlarını aksatmadan vatandaşımıza ulaştıran tüm kurum yöneticilerimize teşekkür ediyorum.”  İfadelerini kaydetti.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre, Kamu-Sen Malatya İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Fevzi Şahin günün sonunda Demiryol-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan’ı da ziyaret ederek bir araya geldiler.

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile beraberindeki heyet kentteki 5 kurumun il müdürünü ziyaret ederek, yatırım ve vatandaşların sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundular. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile beraberindeki heyet kentteki 5 kurumun il müdürünü ziyaret ederek, yatırım ve vatandaşların sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundular. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile beraberindeki heyet kentteki 5 kurumun il müdürünü ziyaret ederek, yatırım ve vatandaşların sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundular. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile beraberindeki heyet kentteki 5 kurumun il müdürünü ziyaret ederek, yatırım ve vatandaşların sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundular. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ile beraberindeki heyet kentteki 5 kurumun il müdürünü ziyaret ederek, yatırım ve vatandaşların sorunlarına ilişkin istişarelerde bulundular.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar