SON DAKİKA

MTÜ’de Genel Sekreter Değişti!..

MTÜ’de Genel Sekreter Değişti!..
A- A+

Malatya Turgut Özal Üniversitesi kuruluşunun 3. Yılında 4. Genel sekreter ataması gerçekleştirildi.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine yeniden bir başka atama gerçekleştirildi. 3 yıllık bir geçmişi olan Malatya Turgut Özal Üniversitesi, son yapılan atama ile birlikte 3 yılda 4. İsim Genel sekreterlik koltuğuna oturmuş oldu.

 

Genel Sekreterlik görevini ilk olarak asaleten Cevdet Atalan atanmış, ancak Atalan daha sonra Malatya Büyükşehir Belediyesine geçiş yapmış, yerine ise Prof Dr. Nurettin Konar vekaleten atanmıştı. Prof. Dr. Konar’ın yerine ise Ziraat Fakültesinden Doç. Dr. Özlem Altuntaş vekaleten atanmıştı.

Doç. Dr. Özlem Altuntaş’tan sonra ise Valilik YİKOB’dan üniversiteye geçiş yapan, zaman zaman Yapı Dairesi Başkanlığı görevine getirilen, zaman zaman da bu görevi diploması sahte çıkan başkasına devredilen Ömer Akkuş asaleten Genel Sekreterlik görevine atandı.

Ömer Akkuş görevine başladı.

 

Doç. Dr. Özlem Altuntaş ise Rektör Danışmanı olarak görevlendirildi.

Bu arada, Malatya’da 657 sayılı devlet Memurları Kanunu’na göre;  kademe ilerleme cezası alanların daire başkanı ve daha üst göreve atanamayacaklarına dair kanun maddesinin uygulanmaması dikkat çekiyor.

 

 

 

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar