SON DAKİKA

Rektör O "DÜKKANI" Kapattı!..

Rektör O
A- A+

Rektör O "DÜKKANI" Kapattı!..

malatyahaber.com'da yer alan habere göre; Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nin (MTÜ), adı yolsuzluk, usulsüzlük ve skandallarla gündeme gelen, Ankara'da ikamet eden rektörü Aysun Bay Karabulut'un, devletin parasıyla, üniversite bünyeside değil de Altın Kayısı (Yüzakı) Bulvarı'nda kiralanan bir işyerinde, kocasının arkadaşıyla birlikte, geçtiğimiz günlerde olması gerekenden 132 kat fazla siyanür içerdiği skandalıyla gündeme gelen 'Kayısır' adlı acı çekirdek ezmesi ve dezenfektan ürünlerini imal etmek üzere açtığı, kapısına da "T.C. Malatya Turgut Özal Üniversitesi Kayısı Araştırma ve Geliştirme Uyg. Merkezi" tabelasını astırdığı 'dükkan- imalathane'deki 'ortaklıktan' ayrıldığı ortaya çıktı. MTÜ Rektörlüğünün 9 Ocak 2020'de açılışını duyurduğu imalathanede üniversitenin 'Araştırma Merkezi' olduğuna dair tabela geçtiğimiz günlerde  kaldırıldı.

HABERİN TAMIMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ....

MTÜ Rektörü, Üniversitenin 'Araştırma Dükkanı'nı Kapattı!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nin (MTÜ), adı yolsuzluk, usulsüzlük ve skandallarla gündeme gelen, Ankara'da ikamet eden rektörü Aysun Bay Karabulut'un, devletin parasıyla, üniversite bünyeside değil de Altın Kayısı (Yüzakı) Bulvarı'nda kiralanan bir işyerinde, kocasının arkadaşıyla birlikte, geçtiğimiz günlerde olması gerekenden 132 kat fazla siyanür içerdiği skandalıyla gündeme gelen 'Kayısır' adlı acı çekirdek ezmesi ve dezenfektan ürünlerini imal etmek üzere açtığı, kapısına da "T.C. Malatya Turgut Özal Üniversitesi Kayısı Araştırma ve Geliştirme Uyg. Merkezi" tabelasını astırdığı 'dükkan- imalathane'deki 'ortaklıktan' ayrıldığı ortaya çıktı. Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nin (MTÜ), adı yolsuzluk, usulsüzlük ve skandallarla gündeme gelen, Ankara'da ikamet eden rektörü Aysun Bay Karabulut'un, devletin parasıyla, üniversite bünyeside değil de Altın Kayısı (Yüzakı) Bulvarı'nda kiralanan bir işyerinde, kocasının arkadaşıyla birlikte, geçtiğimiz günlerde olması gerekenden 132 kat fazla siyanür içerdiği skandalıyla gündeme gelen 'Kayısır' adlı acı çekirdek ezmesi ve dezenfektan ürünlerini imal etmek üzere açtığı, kapısına da "T.C. Malatya Turgut Özal Üniversitesi Kayısı Araştırma ve Geliştirme Uyg. Merkezi" tabelasını astırdığı 'dükkan- imalathane'deki 'ortaklıktan' ayrıldığı ortaya çıktı.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar