SON DAKİKA

Türk Eğitim-Sen’de Fevzi Şahin Dönemi  

Türk Eğitim-Sen’de Fevzi Şahin Dönemi  
A- A+

Türkiye Kamu-Sen Türk Eğitim-Sen Malatya Şubesi’nin gerçekleştirilen 7. Olağan genel kurulunda tek liste ile başkanlığa Fevzi Şahin seçildi.

Öğretmenevi Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda konuşan Fevzi Şahin, “Türk Eğitim-Sen Malatya Şubemizin 7. Olağan Genel Kurulu bu gün itibarı ile sonuçlandı. Bizlere 4 yıllığına yönetim yetkisini veren kıymetli üyelerimize ve delegelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde ancak başarı elde edilebilir. Birliğimizin ve dirliğimizin muhafazası İçin elimizden gelen gayret ve çabayı en üst düzeyde göstereceğiz. Yönetim stratejimizin temel dayanağı üyelerimizin beklentilerinin karşılanması doğrultusunda ve çözüm odaklı olacaktır. Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun siyasi kazanç mücadelesi değil, gönül, ahlâk ve fazilet mücadelesi olacaktır. Bu mücadelenin karakteri yıkıcı değil, yapıcı olmak, aynı ülkü ve ideallere sahip insanlarla hep birlikte yürümek tek gayemizdir. Çalışan, üreten ve yol gösteren bir sendikacılık anlayışı ilkesiyle, çalışma hayatına yeni bir soluk getirmek ilk hedeflerimiz arasındadır” dedi.

Genel Kurula MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ve il yönetim kurulu üyeleri de katılarak, yeni yönetime başarılar dilediler.

YÖNETİMDE KİMLER VAR?

Türk Eğitim-Sen  Malatya Şubesi’nin Fevzi Şahin başkanlığındaki Yönetim Kurulu’na Ömer Baharoğlu, Can Karaçam, Hakan Eyol, Mustafa Emre, Kaya Gönültaş ve Ersin Gül seçildi. Denetleme Kurulu’na Yusuf Ziya İlhan, Muhsin Yiğit, Ali Aslanyürek, Mithat İlhan ve Mehmet Beytur, Disiplin Kurulu’na da

Nedim Türk, Halil Koca, Aydın Volkan Özbey ve Mehmet Uslu getirildi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar