SON DAKİKA

Üzeri Çizildi, Partiye Tam Bağımlılık İlanı Verdi!..

Üzeri Çizildi, Partiye Tam Bağımlılık İlanı Verdi!..
A- A+
Reklam

Yeşilyurt Belediyesi’nin resmi imkanlarının kullandırılarak 90 kişinin yurtdışına kaçırılması skandalı başta olmak üzere, kendi döneminde belediye imkanları ile yaptırılıp vatandaş satılan ve henüz  6 aylık konutların ilk depremde ağır hasar görmesi,  yine belediyenin yapıp vatandaşa sattığı yüzlerce konutun bulunduğu sitelerin çürük çıkarak yıkılması, sahte UNESCO ödülü, eşini özel kalemden üzerinden sınavsız memur yapılması, aile şirketinin belediye ile ilişkileri, imar faaliyetleri, son olarak belediye arsalarının sahte evraklarla satılması gibi çok sayıda usulsüzlük iddiaları kamuoyuna yansıyan Mehmet Çınar, yeniden aday gösterilmediği AK Parti için yazdığı mesaj dikkat çekti. 

2019'da Yeşilyurt İlçesi'nde belediye başkanı seçildikten sonra, ilçenin adının olumsuz haberlerle gündeme gelmesine neden olan, 31 Mart 2024 seçimleri için yeniden aday gösterilmeyen Mehmet Çınar'ın, sosyal medya hesabından yayınladığı, partisine tam bağlılık ve aday gösterilen İlhan Geçit'e tam destek mesajı, çeşitli çevrelerde "Zaten adının karıştığı olaylar nedeniyle partiye küsmesi söz konusu bile olamaz. Hakkındaki onca iddiaya rağmen herhangi bir yaptırımla karşılaşmayan Mehmet Çınar, aday gösterilmemesine tepki göstermesi halinde başına gelecekleri tahmin ettiği için partisine tam destek, tam bağlılık mesajı vermekten başka bir tavrı olamaz. Yoksa üzerindeki bütün koruma kalkanları yok olur!" diye yorumlandı.

Mehmet Çınar’ın sosyal medya hesabından yayımladığı mesajı şu şekilde; “Gözümün nuru, Sevdam Yeşilyurt’a 6 yıl boyunca hizmet etme şansımı sağlayan en başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan ’a şükranlarımı olmak üzere; bize teveccüh gösteren aziz hemşerilerimize, inanan, her zorlukta yanımda olan tüm kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 

Alnımızın AK’ıyla, sadece hizmet vermeye odaklanarak rekor projeler ve çalışmalarla başarı hikayesi yazdık. Üstelik bunu hırs ve çıkar beklentilerini herşeyin üstünde tutanlara karşı, şehrimizi kendisine tam bağımlı kılmaya çalışanlara karşı, kaostan beslenerek mutlak kalıcılık sağlamaya çalışanlara karşı, dezenformasyon yapanlara karşı yaptık.

Bu duruşumuzdan asla taviz vermeden yine davamız için, partimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Yeşilyurt Belediye Başkanı Adayı İlhan Geçit hocamıza da desteğimiz tamdır.

Durmayacağız, duraklamayacağız, davamız belli, sadakatimiz daim…”

Reklam

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Reklam
Çok okunanlar