SON DAKİKA

“Yetiştiricilere ve üreticilere daha fazla destek verilmeli”

“Yetiştiricilere ve üreticilere daha fazla destek verilmeli”
A- A+

Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu üyesi kadınlar, Kadın Kooperatif Başkanları, Kadın Muhtarlar ile birlik üyesi kadın yetiştiricileri iftar yemeğinde biri araya getirdi.

 

Birlik merkezinde gerçekleşen iftar sonrasında bir konuşma yapan Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, “Kadın yetiştiricilerimizin ve kadın girişimcilerin sayısı her geçen ün artmakta ve daha da artmasını bekliyoruz. Devletimizin, yatırımcı bakanlıklarımızın, yatırımcı kurumlarımızın, yerel yönetimlerimizin yetiştiricilere ve üreticilere daha fazla destek ve katkı vermesini istiyoruz. Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu her zaman üreticilerimizin ve yetiştiricilerimizin yanında olacaktır.” dedi.

 

Yazıhan ilçesinde küçükbaş hayvancılık yapan ve aynı zamanda Avukatlıkta yapan Cansu karabulut, dünyanın geldiği nokta itibariyle daha fazla üretim yapılması gerektiğini söyledi.

Etkinliğe katılan kadın yöneticiler, verilen iftar yemeği için teşekkür ettiler.

BURAYI TIKLAYIN...MALATYA GÜNDEMİNİN VİDEO HABERLERİNE ULAŞIN...

Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu üyesi kadınlar, Kadın Kooperatif Başkanları, Kadın Muhtarlar ile birlik üyesi kadın yetiştiricileri iftar yemeğinde biri araya getirdi. Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu üyesi kadınlar, Kadın Kooperatif Başkanları, Kadın Muhtarlar ile birlik üyesi kadın yetiştiricileri iftar yemeğinde biri araya getirdi. Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu üyesi kadınlar, Kadın Kooperatif Başkanları, Kadın Muhtarlar ile birlik üyesi kadın yetiştiricileri iftar yemeğinde biri araya getirdi. Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu üyesi kadınlar, Kadın Kooperatif Başkanları, Kadın Muhtarlar ile birlik üyesi kadın yetiştiricileri iftar yemeğinde biri araya getirdi. Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu üyesi kadınlar, Kadın Kooperatif Başkanları, Kadın Muhtarlar ile birlik üyesi kadın yetiştiricileri iftar yemeğinde biri araya getirdi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar