SON DAKİKA

2 kişinin öldürüldüğü cinayetin 11 şüphelisi Adliye de  

A- A+

Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi.

Olay, 18 Haziran Cumartesi günü Saat 16.15 sıralarında Akpınar Kuyumcular Çarşısı girişindeki kafede meydana gelmiş ve  kafeyi işletenler ile sahipleri arasında işyerinin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle işyeri sahipleri ile işyerini işletenler arasında çıkan kavga olayında, silahlarla ateş açması sonucunda dayı- yeğen oldukları bildirilen 53 yaşındaki Remzi Erşahin  ve 33 yaşındaki Halil Ulutaş adlı şahıslar olay yerinde hayatını kaybetmiş, Kalbi durmuş olarak Turgut Özal Tıp Merkezine  götürülen İsmail Artuç ise burada yapılan müdahaleyle hayata döndürülmüştü.

Malatya’da alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavga olayında 2 kişi öldü, 2’si ağır toplam 5 kişi yaralandı.

Olay da S.B. adlı kadın baldırından, M.T. diz kapağından, M.A. karın boşluğundan, M.A. sağ ayak kısmından silahla, S.K. adlı şahıs ise darp sonucu yaralanmıştı. Yaralılardan İsmail Artuç ve M.A.’nın hayati tehlikesi olduğu bildirildi. Olayda 5 tabanca ve 1 makineli tabanca ele geçirilmişti.

VİDEO ...KAHVEHANEDE SİLAHLI KAVGA: 2 ÖLÜ, 2’Sİ AĞIR 5 YARALI

Cinayet sonrasında gözaltına alınan şüpheliler E.E., E.C.E., M.E., M.A., İ.E.K., S.K., F.D., M.T., N.Ç., C.K. ve İ.Y. ile ilgili Emniyetteki işlemler tamamlandı.  Şüphelilerin Malatya Adliyesine getirilmesinden önce, adliyenin araç ve yaya girişleri kontrol altına alındı. Adliye önündeki yol kapatılarak, yayalar ve araçlar tek tek kontrol edilerek, geçişlerine izin verildi. Olağanüstü önlemlerin alınmasının ardından şüpheliler önce 5, ardından da 6 olarak  Adliyeye getirildiler.

BURAYI TIKLAYINIZ.... MALATYA'NIN GÜNCEL HABER VİDEOLARI BURADA

Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi. Malatya’da kafenin işletilmesi, alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada  2 kişinin öldürülmesi, 2’si ağır 6 kişinin yaralanması ile sonuçlanan cinayet olayına ilişkin soruşturma da gözaltına alınan toplam 11 şüphelinin Emniyetteki işlemleri tamamlanarak  geniş güvenlik önlemleri altında Malatya Adliyesine getirildi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar