SON DAKİKA

BBP'li Alataş, 'Çevre yolu altına bir çivi bile çakılmamış'

BBP'li Alataş, 'Çevre yolu altına bir çivi bile çakılmamış'
A- A+

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, "Yeşilyurt İlçesini hep birlikte ayağa kaldıracağız. Her gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızı ve yine esnaflarımız çok zor durumda olduklarını görüyoruz ve üzülüyoruz." dedi. 

Büyük Birlik PartisiYeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş,  Seçim çalışmaları kapsamında Yeni sanayi sitesi, Şanahan, Yaka, Elemenlik , Görgü (Cafana) Mahallerini ziyaret etti.

Sedat Alataş, “Malatya’mızın tüm mahallerinden sıkıntılarının olduğunu görmekteyiz. Bizler göreve geldiğimizde bu sıkıntıları ve sorunların sırasıyla yapacağız ve vatandaşlarımızı bu mağduriyetten kurtaracağız dedi. Eğer bir yerde birlik ve beraberlik varsa orada başarı ve dürüstlük şeffaflık vardır.  Bizler hep sahalardayız vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Sanayi bölgelerde büyük bir sıkıntı var, Mahallerimizde büyük bir sıkıntı var. Yeşilyurt İlçemizin nerdeyse her tarafını ziyaret etik hep sıkıntı hep sıkıntı. Vatandaşlarımızı ne soran var nede ziyaret eden var. Yeşilyurt İlçemizi kaderine terk edilmiş haldedir. Bizler esnafımıza sahip çıkamasak esnafımızı Malatya’da tutamasınız, Hem Malatya’mıza hem de esnafımıza yazık edersiniz. Malatya’mıza ve Yeşilyurt İlçemize hep birlikte sahip çıkacağız. 6 Şubat Depreminin üzerinden yaklaşık 13. Ay geçmesine rağmen çevre yolu altına bir çivi bile çakılmamış, Yine diğer bazı mahallerimizde aynı sıkıntılarını görüyoruz ve vatandaşlarımız çok dertliler ve sıkıntı içindeler. Esnafımızı tıkmışlar 21 metre karelik konteynırlere, Ne hikmetse bir yetkili bile esnafımızı sormamışlar. Bunu ben söylemiyorum, Sıkıntı içinde olan esnafımız söylüyor.  Allah birliğimizi bozmasın, Bizler göreve geldiğimizde belediyecilik neymiş tüm hemşerilerimiz görecekler. Yeşilyurt İlçemize nasıl hizmet yapılıyor herkes görecektir.” şeklinde konuştu. 

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, Yeşilyurt’taki sorunlara hakim olduklarını dile getirerek, “Gençlerimizin, kadınlarımızın, emeklilerimizin yanında olacağız. Yeşilyurt’taki imar sorunu ve kentsel dönüşümü mimar arkadaşlarımızla, mühendis arkadaşlarımızla birlikte çözeceğiz. Eğitim sorunu, eğitimci hocalarımızla hızlıca çözüme kavuşturacağız. Park ve otopark sorunları çözülecek. Bir çok projemizle Yeşilyurt’a hayat olmaya geliyoruz.  Güçlü bir ekibimizler Yeşilyurt İlçemizi ayağa kaldırmak için geliyoruz." dedi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar