SON DAKİKA

Biz çürük bina yapan müteahhitlerin arkadaşları ve ortakları değiliz

Biz çürük bina yapan müteahhitlerin arkadaşları ve ortakları değiliz
A- A+

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, 31 Mart’ta Malatya’da Ahlaklı Belediyeciliğin başlayacağını belirterek, “Malatyalılar kötünün iyisine artık mecbur değil, çünkü artık ahlaklı belediyeciliğe talip olan Yeniden Refah Partisi var. Malatyalılar yıllarca kötünün iyisine mecbur bırakıldı. Artık o yıllar geride kaldı” dedi.

Pütürge ilçesinde Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Aydın Öztürk’ün programına katılarak oy ve destek isteyen Bilal Yıldırım, mahalle toplantılarını sürdürdü.

Bilal Yıldırım, “Yaşanılabilir bir Malatya'yı, depreme hazırlıklı bir Malatya’yı birlikte inşa edeceğiz. Yeniden Refah Partisi olarak, milletimizin önüne yeni ve temiz bir belediyecilik anlayışını koyuyoruz. Malatyalılar kötünün iyisine artık mecbur değil, çünkü ahlaklı belediyeciliğe talip olan Yeniden Refah Partisi var. Malatyalılar yıllarca kötünün iyisine mecbur bırakıldı. Artık o yıllar geride kaldı. Malatyalılar, 31 Mart günü oy kullanırken iyi olan, ahlaklı siyaset yapan Yeniden Refah Partisi’ni tercih etmeli. Çünkü biz farklıyız, çünkü biz rantçılara hizmet etmiyoruz, biz çürük bina yapan müteahhitlerin arkadaşları ve ortakları değiliz” şeklinde konuştu. 

Bilal Yıldırım, “Depremin acılarını ve yaralarını hep birlikte saracağız. Kiracılarımızı asla yalnız bırakmayacağız. Maddi durumu elverişsiz olan ve yardıma ihtiyacı olan kiracılarımız için Belediye olarak 5 Bin TL Nakdi Kira Yardımı yapacağız.” dedi. 

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Depremin acılarını ve yaralarını hep birlikte sarmak adına, Malatya Büyükşehir Belediyemizi sosyal belediyecilikte Türkiye'nin en iyi Belediyesi yaparak yardıma ihtiyacı olan Ev Hanımı kardeşlerimize 5 Bin TL nakdi destek vereceğiz. Ev Hanımlarının üretim ve istihdamını destekleyecek ve Malatyalı kadınların her daim yanında olacağız.”  sözünü de verdi. 

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Bu seçim sürecinde kapı kapı gezdik, hemşehrilerimizle bir araya geldik. Allah'a şükürler olsun kimse bizi kapısından kovmadı. Gittiğimiz her yerde sohbet ve muhabbet ettik, hemşehrilerimizle hemhâl olduk, istişarelerde bulunduk. Malatya'nın sorunlarını biliyoruz, çözüm Milli Görüş.” dedi. 

BÜLTEN 

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar