SON DAKİKA

Esnafa sırt dönen bir zihniyet Malatya'ya düşmanlık eder

Esnafa sırt dönen bir zihniyet Malatya'ya düşmanlık eder
A- A+

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, "Yeşilyurt ilçesinde yerinde dönüşüm ve  imar sorunlarını acilen çözüme kavuşturacağız" dedi.

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, seçim çalışmaları kapsamında Özalper ve Zaviye, Koyunoğlu Mahallerini ziyaret etti.

Sedat Alataş, “Eesnafımız çok sıkıntı içinde ve nerdeyse kaderlerine terk edilmiş. Bir yetkili bile esnafımızı sormamış ve ihtiyaçlarının oldukların söyledikleri halde. Bizler yerel yöneticiler esnafımıza sahip çıkmalıyız ve destek olmalıyız. Esnafa sırt dönen bir zihniyet Malatya’ya düşmanlık eder.” dedi.


Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, “Şehit liderimiz Muhsin Başkanı’mız ve onun partisinden Yeşilyurt  Belediye Başkanı aday adaylığımızı açıkladık. Muhsin Başkanı’n kara sevdasını yeniden almak üzere ilk adımımız attık. Yaşanılabilir bir Yeşilyurt, daha güzel bir Yeşilyurt için Yeşilyurt Belediyesi’ne talibiz. Daha önce biz bunu başardık. Şimdi yeniden başaracağız. Hep birlikte el ele vereceğiz. Tüm teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz, Yeşilyurt’ta  uğramadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik yürek bırakmayacağız. Yeşilyurt Belediyesi’ni daha en emin el olan Büyük Birlik Partisi'ne teslim edecektir herkes. Tek bir Yeşil yurtlunun bile kalbini kıracaksam, gönlüne hüzün düşüreceksem, başını öne eğdireceksem Allah bana belediye başkanlığını nasip etmesin. Yeşilyurt Belediye başkan aday adaylığımı ilan ettim.“ ifadelerini kaydetti.

Alataş, “ Sanayi Bölgesi ve konteynırda yaşayan vatandaşlarımızın yaşam alanları harabe şeklinde. İlgilenen bir yetkili yok. Halen konteynır alamamış esnaflarımız var. Vatandaş perişan, esnaf perişan, emekli perişan. Bizler söz veriyoruz her kesimin ayrım yapmadan yanında olacağız ve sorunları ivedi bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Gençlerimizin, kadınlarımızın, emeklilerimizin yanında olacağız. Yeşilyurt’taki imar sorunu ve kentsel dönüşümü mimar arkadaşlarımızla, mühendis arkadaşlarımızla birlikte çözeceğiz. Eğitim sorunu, eğitimci hocalarımızla hızlıca çözüme kavuşturacağız. Park ve otopark sorunları çözülecek. Bir çok projemizle Yeşilyurt’a hayat olmaya geliyoruz. “ dedi.

BÜLTEN

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar