SON DAKİKA

Mahalleyi de, milleti de, sözlerini de unutup gitmişler

Mahalleyi de, milleti de, sözlerini de unutup gitmişler
A- A+

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Yeşiltepe bölgesinin yıllardır unutulduğunu belirterek, vatandaşlarında kendilerini unutanları 31 Mart günü sandıkta unutmasını istedi.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan,  Özalpler Mahallesi ve Eski SSK hastanesi çevresinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken akşamda Yeşiltepe bölgesinde Hoca Ahmet Yesevi Mahallesini ve Hekimhan Saz Derneği Başkanı Hacı Ceyran ve Üyelerini ziyaret etti.

Murat Aslan, Hoca Ahmet Yesevi Mahallesinde yıllardır kentsel dönüşüm projesinin çözülmediğini, hurdacıların başka bir yere taşınmadığını, halen alt yapı ve üst yapı sorunları bulunduğunu belirterek, “Yeşiltepe bölgesinin uzun yıllardır söz verilip bitmeyen ve çözüme kavuşturulmayan çok büyük sorunları var. Ben bu mahallenin çocuğuyum. Bu mahalleleri çok iyi bilirim. Çocukluğum gençliğim ilk, orta ve lise eğitimim burada geçti. Maalesef 45- 50 yıldır bu mahalleler nasılsa şimdide aynı çok değişen bir şey olmamış. Siyasiler vatandaşlarımızın dediği gibi her seçim oy avcılığı yapmak için söz verip gitmişler, seçim sonrası bir dahada dönüp arkasına bakmamışlar. Mahalleyi de, milleti de sözlerini de unutup gitmişler. Ama 31 Mart sabahı kendilerinden hesap sorulmayacağını sananlar milleti unutup gidenler sandıkta bu millet kırmızı kart göstererek en güzel cevabı verip bunları unutacaklardır.” dedi.

BÜLTEN

malatyayenises.com

malatyagazete.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar